تاریخ انتشار سریال Gen V اسپین آف The Boys اعلام شد

تاریخ انتشار سریال Gen V

Prime Video تاریخ انتشار سریال Gen V که اسپین آف The Boys است را اعلام کرد. این سریال قرار است در سپتامبر منتشر شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 به نظر می رسد دانشگاه گودولکین به طور رسمی درهای خود را در ماه سپتامبر باز خواهد کرد. و از بینندگان دعوت کرد تا این سریال جذاب را تماشا کنند.

Gen V که به عنوان یک سریال دانشگاهی توصیف می شود. بازیگرانی چون جاز سینکلر در نقش ماری مورو، لیز برادوی در نقش اما شاو، و شان پاتریک توماس در نقش قطبی در کنار چنس پردومو، شلی کان، مدی فیلیپس، لندن ثور، درک لو، آسا بازی می کنند. ژرمن، پاتریک شوارتزنگر و مارکو پیگوسی را دارد.

تاریخ انتشار سریال Gen V

قرار بود برخی از این بازیگران در پنل Gen V در San Diego Comic-Con ظاهر خواهند شد تا برای اولین بار در مورد اسپین آف آینده کالج صحبت کنند. این جلسه یک ساعته می توانست اطلاعات خوبی در مورد سریال به طرفداران ارائه دهد. زیرا بینش بیشتری در مورد نمایش و آنچه که مخاطبان می توانند از آن انتظار داشته باشند ارائه می داد. اما متاسفانه روند برگزاری این رویداد به دلیل اعتصاب بازیگران هالیوود چندان مشخص نیست. و تنها باید به خبر تاریخ انتشار سریال Gen V بسنده کرد.

در مورد فصل چهارم The Boys ما همچنان منتظر به‌روزرسانی درباره آن هستیم. زیرا اریک کریپک مجری برنامه در توییتر اعلام کرد که تاریخ انتشار به مدت زمان ادامه اعتصاب نویسندگان هالیوود بستگی دارد. اما مطمئن باشید زمانی که این اعتصاب به پایان برسد همچنان همه چیز بهم ریخته خواهد بود.

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =