تریلر فصل سوم سریال The Mandalorian با بازی پدرو پاسکال

تریلر فصل سوم سریال The Mandalorian

تریلر فصل سوم سریال The Mandalorian منتشر شد. مندلورین یا مندلوری (The Mandalorian) یک مجموعهٔ تلویزیونی وسترن فضایی آمریکایی است که توسط جان فاورو برای سرویس پخش اینترنتی دیزنی پلاس ساخته شده‌است. این نخستین سریال لایو اکشن در مجموعهٔ جنگ ستارگان است و داستان پنج سال پس از وقایع بازگشت جدای (۱۹۸۳) آغاز می‌شود. در آن پدرو پاسکال نقش شخصیت اصلی را ایفا می‌کند؛ یک شکارچی جایزه‌بگیر تنها که پس از استخدام برای بازیابی «کودک» فرار می‌کند.

پخش مندلورین اولین بار با راه‌اندازی دیزنی پلاس در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ آغاز شد. فصل اول متشکل از هشت قسمت با نظرات مثبتی روبه‌رو شد و در هفتاد و دومین جوایز امی ساعات پربیننده برای سریال درام برجسته نامزد شد و هفت جایزهٔ پرایم‌تایم کریتیو آرتس اِمی را از آن خود کرد. فصل دوم در ۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ اکران شد و فصل سوم به زودی منتشر می شود. سه سریال اسپین‌آف که در دسامبر ۲۰۲۰ اعلام شده‌اند. جدول زمانی این مجموعه را گسترش می‌دهند: کتاب بوبا فت (۲۰۲۱)، رنجرهای جمهوری نو و آسوکا.

 

داستان سریال

دین جایزه‌بگیر دنیای «جنگ ستارگان» سعی می‌کند مردم سیاره مندلور را متحد کند. مردم این سیاره زمانی در «شب هزار اشک» توسط «امپراتوری» قتل عام شده‌اند و در نتیجه آن در سراسر کهکشان پراکنده. دین می‌گوید به خانه برمی‌گردد تا «به خاطر تخلفش بخشیده» شود.

فصل سوم «مندلوری» ۱ مارس از دیزنی+ پخش خواهد شد.

تریلر فصل سوم سریال The Mandalorian:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 5 =