سریال «The Peripheral» با وجود تمدید فصل دوم، کنسل شد!

نشریه Variety اعلام کرد؛ که سریال “The Peripheral” با وجود تمدید. برای فصل دوم توسط استریم آمازون کنسل شد.

این خبر علیرغم این واقعیت است. که آمازون سریال را برای فصل دوم در ماه فوریه تمدید کرد. این سریال که بر اساس رمانی به همین نام ویلیام گیبسون ساخته شد. در 21 اکتبر 2022 در آمازون عرضه شد.

این سریال با بازی کلویی گریس مورتس و تهیه کنندگان اجرایی لیزا جوی و جاناتان نولان تحت قرارداد. کلی غنی آنها با آمازون. ساخته شد. به گفته. یک فرد. مطلع از وضعیت. تصمیم برای ادامه ندادن فصل دوم به شدت تحت تأثیر اعتصابات نویسندگان و بازیگران در حال انجام بود. در اصل، حتی اگر سریال به زودی به مرحله تولید برگردد، فصل 2 تا نزدیک به سال 2025 در دسترس نخواهد بود.

سریال The Peripheral کنسل

خلاصه داستان

بر اساس خلاصه داستان رسمی، سریال «فلین فیشر (مورتس)، زنی است که سعی می‌کند تکه‌های خانواده‌اش را در گوشه‌ای فراموش‌شده از آمریکای فردا کنار هم نگه دارد. فلین باهوش، جاه طلب و محکوم به فناست. او آینده ای ندارد. تا زمانی که آینده او را فرا می خواند.» همراه با مورتز، بازیگران فصل 1 نیز شامل جک رینور، گری کار، الی گوری، لوئیس هرتوم، جی جی فیلد، تی نیا میلر، شارلوت رایلی، الکساندرا بیلینگز، آدلیند هوران، الکس هرناندز، کیتی لیونگ، جولیان مور کوک بودند.

نولان و جوی از طریق کیلتر فیلمز تهیه کننده سریال The Peripheral که کنسل شد ،بودند. وینچنزو ناتالی به عنوان تهیه کننده و کارگردان اجرایی و آتنا ویکهام و استیون هوبان نیز تهیه کننده اجرایی سریال بودند. استودیو آمازون و تلویزیون برادران وارنر. با همکاری کیلتر. فیلمز تولید شده اند. «The Peripheral» اولین سریالی بود که تحت قرارداد نولان و جوی با آمازون عرضه شد که طبق گزارش‌ها ۱۵۰ میلیون دلار ارزش دارد. نولان. همچنین در حال. آماده سازی. سریالی بر اساس فرانچایز بازی های ویدیویی “Fallout” هست. اگرچه این پروژه هنوز تاریخ نمایشی ندارد. طبق گزارش ها، تولید این سریال در اوایل سال جاری به پایان رسید.

منبع varitey

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =