اولین نگاه به شخصیت جدید پاندای کونگ فو کار 4

جدید پاندای کونگ فو کار 4

دریم ورکز اولین نگاه خود را به شخصیت جدید پاندای کونگ فو کار 4 کار تقدیم طرفداران کرد. پس از فاصله ای هشت ساله بین فیلم ها، جک بلک صداپیشه نقش پو برای یک انیمیشن ماجراجویی جدید در چهارمین فیلمی که قرار است در 8 مارس 2024 به سینماها بیاید، بازخواهد گشت.

با درآمدی نزدیک به 2 میلیارد دلار از سه گانه اول فیلم ها در باکس آفیس جهانی، طرفداران اکنون فرصت جدیدی برای بازگشت به این فرانچایز دوست داشتنی دارند که مسیر جدیدی را در پاندای کونگ فو کار 4 ایجاد می کند.

جدید پاندای کونگ فو کار 4

درخشش قهرمانان جدید پاندای کونگ فو کار ۴

Dreamworks پوستر عظیم جدیدی را به اشتراک گذاشت. که شامل ده‌ها شخصیت از تمام فیلم‌های این استودیو، از جمله فرنچایزهایی مانند شرک، ماداگاسکار، و How to Train Your Dragon است. اما در این پوستر شخصیت جدید پاندای کونگ فو کار 4 هم معرفی شده است.

نزدیک به وسط تصویر، پو از فیلم پانداهای کونگ فو کار در کنار یک شخصیت کاملا جدید از پاندای کونگ فو کار 4 به نام ژن دیده می شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 گفته می شود که این روباه انسان نما در فیلم بعدی پاندای کونگ فو کار نقش کلیدی خواهد داشت. هرچند هنوز مشخص نیست که چه کسی صداپیشگی این نقش را بر عهده خواهد داشت. این احتمال وجود دارد که صداپیشگی توسط آکوافینا انجام شود.

به گفته جک بلک، پو رهبر معنوی جدید دره صلح در کونگ فو پاندای 4 خواهد شد و ژن جانشین او به عنوان جنگجوی اژدها جدید است.

جدید پاندای کونگ فو کار 4

آیا Kung Fu Panda 4 تاریخ انتشار خود را در سال 2024 خواهد داشت؟

در حال حاضرهنوز مشخص نیست که پاندای کونگ فو کار تا چه اندازه در مرحله تولید قرار دارد. اگرچه می توان حدس زد که تمام صداپیشگی آن قبلا ضبط شده است. و تنها حدود شش ماه تا زمان انتشار آن باقی مانده است.

این امر باید دنباله را از هرگونه تاخیری که ممکن است ناشی از اعتصابات SAG-AFTRA و WGA باشد دور نگه دارد. اگرچه ممکن است بدون اینکه بازیگران و نویسندگان اصلی فیلم را تبلیغ کنند مجبور به اکران شود. این انیمیشن جدید تنها آخرین دنباله انیمیشنی خواهد بود که در کانون توجه قرار گرفته است.

اما با گذشت تقریباً یک دهه از آخرین باری که داستان پاندای کونگ فو کار به نمایش درآمد. این انیمیشن پرفروش باید نگاهی تازه به این دنیا برای طرفداران فراهم کند. زیرا قهرمان جک بلک نقشی جدید و چالش‌های جدیدی را پیش روی او می‌گذارد.

پاندای کونگ فو کار 4 در حال حاضر قرار است در تاریخ 8 مارس 2024 در سینماها اکران شود.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهارده =