تریلر فیلم The Retirement Plan با هنرنمایی نیکلاس کیج

تریلر فیلم The Retirement Plan

تریلر فیلم The Retirement Plan منتشر شد. The Retirement Plan یک فیلم کمدی اکشن جنایی آمریکایی به کارگردانی و نویسندگی تیم براون است. نیکلاس کیج، ران پرلمن و اشلی گرین بازیگران این فیلم هستند. در 25 آگوست 2023 در ایالات متحده منتشر خواهد شد.

تریلر جدید اولین نگاه ما به فیلم را به ما نشان می دهد و در یک ساحل با نیکلاس کیج همراه می شویم. او با دخترش و نوه اش سارا صحبت می کند و متوجه می شود که آنها در خطر هستند. سپس تریلر اشلی را نشان می‌دهد که توسط چندین مرد بسیار ترسناک با اسلحه اسیر شده است. اما مت به سرعت وارد عمل می شود و شروع به آموزش راهکارهای دفاعی می کند.

.

داستان فیلم

برنامه بازنشستگی داستان یک مادر جوان به نام اشلی با بازی اشلی گرین دخترش سارا با بازی تالیا کمپبل را روایت می کند که در یک کار جنایی گرفتار می شوند که در نهایت زندگی هر دوی آنها را به خطر می اندازد. به امید نجات جان دخترش اشلی باید به تنها کسی که می تواند کمک کند، یعنی پدرش با بازی نیکلاس کیج قاتل بازنشسته ای که تبدیل به ادم ساحلی شده است، مراجعه کند. خانواده باید با هم دنبال رئیس جنایتکار به نام دانی (جکی ارل هیلی) و دست راستش با بازی ران پرلمن که بیشتر به خاطر نقش نمادین پسر جهنمی شهرت دارد، باشند.

تریلر فیلم The Retirement Plan :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 5 =