بردلی کوپر در نقش فرانک بولیت افسانه ای ظاهر می شود

بردلی کوپر

به نظر می رسد استیون اسپیلبرگ فرانک بولیت خود را پیدا کرده است. همانطور که منابع می گویند بردلی کوپر قراردادی را برای بازی در نقش پلیس سانفرانسیسکویی در داستان اصلی بولیت با محوریت شخصیت کلاسیک که استیون مک کوئین در تریلر 1968 بازی کرد، بسته است. پسر استیو مک کوئین چاد، و نوه او مولی مک کوئین اجرای فیلم جدید را بر عهده خواهند داشت.

منابع بر این باورند که این بازسازی فیلم اصلی نیست. بلکه یک ایده جدید با محوریت این شخصیت است. در فیلم اصلی، فرانک بولیت یک پلیس سانفرانسیسکویی است که در جستجوی سردسته اوباشس است که شاهدش را کشته است. این فیلم که یکی از نمادین‌ترین نقش‌های مک‌کوئین محسوب می‌شود. یکی از معروف‌ترین صحنه‌های تعقیب و گریز ماشین در تاریخ سینما را ارائه می‌کند. منابع همچنین اضافه می کنند که این فیلم هنوز در حال توسعه است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 قرارداد کوپر به تازگی بسته شده است. او و اسپیلبرگ در مورد شخصیت بردلی در این فیلم صحبت می‌کنند. کوپر و اسپیلبرگ سال‌ها تلاش کرده‌اند تا در کاری با هم همکاری داشته باشند.

بردلی کوپر

فیلم Maestro

 اسپیلبرگ سال ها درگیر توسعه فیلم Maestro بود. نزدیک بود خودش آن را کارگردانی کند، اما پس از اینکه فیلم A Star Is Born توسط کوپر گرفته شد. اسپیلبرگ احساس کرد که بردلی کوپر مناسب‌تر است نه تنها در فیلم بازی کند، بلکه این فیلم را نیز کارگردانی کند. اسپیلبرگ در کنار ماکوسکو کریگر، مارتین اسکورسیزی، فرد برنر و امی دورنینگ به عنوان تهیه کننده فیلم باقی ماند.

کوپر در حال حاضر در مرحله پس از تولید فیلم Maestro است. او همچنین در نویسندگی، کارگردانی، تهیه کنندگی دست دارد و در کنار کری مولیگان نقش آفرینی می کند. این فیلم توسط نتفلیکس در سال 2023 اکران خواهد شد. کوپر با 9 نامزدی اسکار برای بازیگری و تهیه کنندگی، یکی از معدود بازیگران/کارگردانانی است که توانسته تحسین منتقدان را با موفقیت در گیشه ترکیب کند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 12 =