دومین تریلر بخش پایانی فصل سوم The Witcher با هنرنمایی هنری کویل

دومین تریلر بخش پایانی فصل سوم The Witcher

دومین تریلر بخش پایانی فصل سوم The Witcher منتشر شد. در حالی که تنها سه قسمت تا پایان فصل 3 سریال The Witcher باقی مانده است. نتفلیکس هر چه در توان داشت انجام داد تا طرفداران بتوانند تا جایی که ممکن است از حضور هنری کاویل در نقش گرالت قدردانی کنند. 

تریلر جدید اینطور به نظر می رسد که از همان جایی که بخش اول به پایان رسید. بخش دوم ادامه پیدا خواهد کرد. جرالد و ینفر (آنیا چالوترا) پس از کشف نقش مشکوک استرگوبور (لارس میکلسن) در ربودن جن‌های نیمه‌الف و حقیقت بعدی در مورد ویلگفورتز ، شروع به رقابت با زمان می‌کنند . سپس همه چیز در مورد گرالت است. زیرا به نظر می رسد او تمام تلاش خود را برای درست کردن اوضاع انجام می دهد.

بقیه فصل نیز مانند همیشه خوب به نظر می رسد. با جلوه های ویژه که ما را متعجب می کند که چگونه یک سریال تلویزیونی می تواند بهتر از The Flash به نظر برسد. برای طرفداران بازی های ویدیویی، موجودات جدید و عظیمی روی صفحه ظاهر می شوند. از جمله هیولاهای شنی که سیری (فریا آلن) با آن درگیر می شود. اگرچه به نظر می رسد پایان است، اما The Witcher هنوز به پایان نرسیده است.

اخبار مرتبط: اولین تریلر بخش پایانی فصل سوم The Witcher

.

این سریال قبل از پخش فصل سوم برای فصل 4 تمدید شد. و در اوایل سال جاری برای فصل پنجم نیز تمدید شد. لیام همسورث (سه گانه The Hunger Games) قرار است نقش گرالت را بر عهده بگیرد که البته باید منتظر ماند و دید که نتیجه آن چگونه خواهد بود. خروج یک بازیگر محبوب می تواند یک سریال را بسازد یا آن را شکست دهد. 

دومین تریلر بخش پایانی فصل سوم The Witcher

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =