فیلمبرداری فصل سوم The Witcher به پایان رسید

The Witcher

در 31 مارس 2022 فصل سوم سریال The Witcher محصول نتفلیکس در Laghi di Fusine یک دریاچه یخی در شمال ایتالیا وارد فاز فیلمبرداری شد. تولید و فیلمبرداری سریال با حضور هر سه قهرمان سریال ویچر با بازی هنری کویل، فریا آلن و آنیا چالوترا آغاز شد.

شروع کار

پس از ایتالیا، تولید و فیلمبرداری به قلعه Predjama در اسلوونی و یک مکان ساحلی زیبا در کرواسی منتقل شد. همچنین در انگلستان و مناطق اطراف آن در Surrey نیز ادامه داشت.  یک سکانس بسیار مورد انتظار Belleteyn بود، جایی که شاهد تعامل و پیوند سه کارکتر اصلی سریال خواهیم بود.

The Witcher

در اواسط کار فیلمبرداری در ولز ادامه پیدا کرد. جایی که یکی از حساس ترین صحنه های فصل 3 را با گرالت و ویلگه‌فورتز فیلمبرداری کردند. همچنین یک برخورد غیرمنتظره با جادوگر آتشین راینس نیز وجود داشت.

درست پس از آن به لوکیشنی دیگری در مراکش رفتند. فیلمبرداری در صحرا همراه با یک اسب شاخدار که از چالش برانگیزترین و جاه طلبانه ترین سکانس های سریال بود. کار در این لوکیشین چیزی حدود یک ماه به طول انجامید.

البته در این میان یک چالش ایجاد شد. زیرا آزمایش کووید هنری کویل مثبت شد و او درگیر کرونا شد. با این وجود، فیلمبرداری برای مدتی بدون او ادامه یافت و زمانی که هنری بهبود پیدا کرد دوباره به سر صحنه بازگشت.

پس از آن فیلمبرداری در لوکیشن های فضای باز به پایان رسید. فیلمبرداری های  استودیویی نیز شروع شد. در نهایت، آخرین ایستگاه کلیسای جامع گیلدفورد بود که به کاخ سلطنتی امپراتور Emhyr تبدیل شد.

پایان کار

و حالا بعد از 5 ماه، 23 هفته یا تقریبا 120 روز کاری، بالاخره فیلمبرداری فصل 3 The Witcher به پایان رسید. Bola Ogun کارگردان دو قسمت پایانی از طریق اینستاگرام خود این خبر را تایید کرد. و گفت حالا نوبت پروداکشن است.

The Witcher

پیام هنری کویل

هنری کویل با پیامی از بازیگران و گروه تشکر کرد.

در نهایت هنری رهبر با پیام تشکر به بازیگران و عوامل تبریک گفت: “این چه فصلی بود!”

من فقط می‌خواستم از همه شما به خاطر عزم و اراده‌تان تشکر کنم. امیدوارم همه شما بتوانید استراحت خوبی داشته باشید.

ارادتمند

هنری کاویل

تاریخ انتشار فصل 3 The Witcher چه زمانی است؟

به گزارش مووی 21 برای تولیدات بزرگی مانند The Witcher، کارهای ادیت معمولاً 6 تا 8 ماه طول می کشد. به عنوان مثال، فصل 1 چیزی حدود 6 ماه طول کشید، در حالی که برای فصل 2 این زمان حدود 7 ماه بود. البته  گفته می شود نتفلیکس بلافاصله فصل ها را به محض آماده شدن منتشر نمی کند.

فصل 1 The Witcher در نوامبر 2019 کامل شد، در حالی که تاریخ انتشار در دسامبر بود. فصل 2 در اواخر اکتبر 2021 کامل شد، در حالی که نتفلیکس آن را تنها در دسامبر 2021 منتشر کرد.

با گذشت زمان های معمول پس از تولید و اضافه کردن 8 ماه از تاریخ امروز، فصل 3 The Witcher باید تا آپریل/می 2023 برای مشاهده آماده شود. با توجه به گفته ها، این سوال دیگری است که نتفلیکس چه زمانی آن را منتشر خواهد کرد. برخی افراد حدس می زنند که دسامبر 2023 خواهد بود، اما نگهداری یک محصول نهایی برای هفت ماه بسیار عجیب و غیرمنطقی به نظر می رسد.

The Witcher

تخمین حدس و گمان خود ما می یا تابستان 2023 خواهد بود. تاریخ دیرتر از می منجر به اعتراضات طرفداران این سریال خواهد شد.

فصل 3 سریال The Witcher برای انتشار در سال 2023 در مرحله پس از تولید است. پیش درآمد لایو اکشن The Witcher: Blood Origin پس از دو هفته فیلمبرداری مجدد در مرحله پس از تولید قرار دارد و در حال حاضر منتظر انتشار در کریسمس 2022 است. بدون شک افراد بسیاری منظر اسپین آف این سریال جذاب هستند.

منبع Redanianintelligence

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 12 =