ازدحام جمعیت در فرش قرمز Bones and All به دلیل حضور تیموتی شالامی

Bones and All

فرش قرمز « Bones and All» در میلان پس از ازدحام جمعیت طرفداران تیموتی شالامی تعطیل شد. این تعطیلی به دلیل نگرانی‌های که در مورد ایمنی محل بود، انجام شد.

اولین نمایش عاشقانه آدم‌خواری لوکا گوادانینو با نام « Bones and All» در میلان عصر شنبه فعالیت‌های فرش قرمز خود را به تعلیق درآورد تا جمعیت عظیمی از طرفداران تیموتی شالامی را که به امید دیدن ستاره فیلم امده بودند، دچار آسیب نشوند.

Bones and All

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 اولین نمایش در میلان نشان‌دهنده رویداد پرمخاطب برای «استخوان ها و همه چیز» است که در ایتالیا در جشنواره فیلم ونیز در ماه سپتامبر به نمایش درآمد. جایی که قبل از آن فرش قرمز دیگری وجود داشت که طرفداران شالامی حضور پیدا کردند. در حالی که ونیز فضایی را برای شالامی فراهم کرد تا وقت خود را روی فرش بگذارد و برای گرفتن امضا و عکس به مردم نزدیک شود. چنین فرصتی در میلان وجود نداشت.

این بازیگر 26 ساله در کنار تیلور راسل در نقش یک جفت عاشق آدم‌خوار در جاده بازی می‌کند. پس از نمایش ونیز، گوادانینو کارگردان فیلم جایزه شیر نقره ای بهترین کارگردانی را از سوی هیئت داوران جشنواره دریافت کرد. در حالی که راسل برنده جایزه مارچلو ماسترویانی شد.

« Bones and All» در 18 نوامبر اکران محدودی را در آمریکای شمالی آغاز می‌کند و سپس به اکران گسترده در 23 نوامبر ادامه می‌دهد. 

ویدیوهایی از ازدحام جمعیت در فرش قرمز:   

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =