تریلر ویژه سریال Doctor Who؛ بازگشت دیوید تننت به سریال

تریلر ویژه سریال Doctor Who

قرار است سال ۲۰۲۳ سال هیجان انگیزی برای سریال دکتر هو (Doctor Who) باشد. فصل جدید این سریال قرار است در این سال پخش خودش را آغاز کند و جدیداً بی‌‍بی‌سی به عنوان هدیه کریسمس تریلر ویژه سریال Doctor Who را منتشر کرده است. این تریلر خبر از بازگشت دکتر محبوب «دیوید تننت» و «کاترین تیت» می دهد. می توانید این تریلر را در انتهای این پست مشاهده کنید. در قسمتی از این تریلر «نیل پاتریک هریس» را می بینیم که با گفتن دیالوگ “بازی تازه شروع شده” وعدۀ یک هرج و مرج را می دهد.

 

داستان سریال

دکتر هو (به انگلیسی: Doctor Who) سریال علمی–تخیلی پربیننده ساخت شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی است. این سریال که نمایش آن از ۱۹۶۳ آغاز شده، تاکنون در چندین مجموعه به نمایش درآمده‌است. دکتر هو امروزه به یکی از نشانه‌های فرهنگ معاصر بریتانیایی بدل شده‌است.

داستان این سریال مربوط به شخصیتی است به نام دکتر که با ماشین زمان خود به نام تاردیس در زمان و فضا سفر می‌کند و با شیاطین تمدن‌ها می‌جنگد. دکتر هو از نسل اربابان زمان است. اربابان زمان هزاران سال پیش در جنگ بزرگ زمان منقرض شدند. این سریال معمولاً به صورت قسمت‌های ۴۵ دقیقه‌ای نمایش داده می‌شود.

فصل چهاردهم این سریال در نوامبر ۲۰۲۳ بعد از پخش این قسمت ویژه پخش خودش را آغاز خواهد کرد.

تریلر ویژه سریال Doctor Who:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سه =