تریلر فیلم Gran Turismo 2023 با بازی دیوید هاربر

تریلر فیلم Gran Turismo 2023

تریلر فیلم Gran Turismo 2023 منتشر شد. گرن توریسمو (Gran Turismo) یک فیلم زندگی‌نامه‌ای-داستان آمریکایی در ژانر درام-ورزشی به کارگردانی نیل بلومکمپ بر اساس فیلمنامه‌ای از جیسون هال و زک بیلین با بازی دیوید هاربر، اورلاندو بلوم، آرچی مادکوه، جری هالیول و جایمن هانسو است. این فیلم که توسط کلمبیا پیکچرز وپلی‌استیشن پروداکشنز تولید شده‌است. بر اساس مجموعه بازی‌های ویدیویی به همین نام ساخته شده توسط پولی‌فونی دیجیتال ساخته شده‌است. این فیلم همچنین بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده‌است.

ساخت فیلمی بر اساس گرن توریسمو در سال ۲۰۱۳ آغاز شد و مایکل دی لوکا و دانا برونتی آن را با فیلمنامه‌ای از الکس تسه تهیه کردند. در سال ۲۰۱۵، جوزف کوشینسکی قرار بود این فیلم را کارگردانی کند و جان و اریش هوبر فیلمنامه جدیدی را بنویسند. تا سال ۲۰۱۸، نسخه کوشینسکی دیگر به جلو حرکت نمی‌کرد. در مه ۲۰۲۲، ساخت نسخه جدیدی از فیلم گرن توریسمو آغاز شد و بلومکمپ در نظر داشت کارگردانی کند. بازیگران اصلی در سپتامبر ۲۰۲۲ تأیید شدند.

 

داستان فیلم

این فیلم در مورد یک بازیکن گرن توریسمو است که مهارت‌های بازی او در یک سری مسابقات بازی‌های ویدیویی تحت حمایت کمپانی نیسان می‌شود تا یک راننده واقعی اتومبیل‌های مسابقه‌ای حرفه‌ای شود.

سونی فیلم «گرن توریسمو » را ۱۱ آگوست ۲۰۲۳ اکران می‌کند.

تریلر فیلم Gran Turismo 2023 :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =