سریال World War Z با بازی برد پیت ساخته خواهد شد

سریال World War Z با بازی برد پیت

ممکن است The Walking Dead تمام شده باشد. اما فرنچایزهای زامبی دیگری نیز وجود دارند. به گفته منابع مختلف قرار است سریال World War Z با بازی برد پیت به عنوان دنباله فیلم World War Z ساخته شود. این فیلم در سال 2013 اکران شد و استقبال خوبی از آن صورت گرفت.

جزئیات زیادی از سریال World War Z با بازی برد پیت در دسترس نیست. از جمله اینکه آیا پیت دوباره نقش خود را به عنوان بازرس سابق سازمان ملل، جری لین در فیلم 2013 بازی خواهد کرد یا خیر. همچنین دقیقا نمی دانیم که این سریال به عنوان یک ریبوت است یا ادامه داستان فیلم است. با توجه به حضور برد پیت و جایی که فیلم طرفداران را ترک کرد. هر دو احتمال وجود دارد.

این فیلم که بر اساس رمان 2006 مکس بروکس، World War Z: An Oral History of the Zombie War ساخته شده است. که در آن برد پیت به سراسر جهان سفر می کند تا بتواند راه هایی برای مقابله با ویروس زامبی پیش از ظهور آن پیدا کند. واکسنی ساخته شد که انسان های غیر آلوده از آنها استفاده کردند. اما انبوهی ها از زامبی ها همچنان وجود دارند.

سریال World War Z با بازی برد پیت

دنباله فیلم

World War Z نه تنها از این امکان را به جا گذاشت تا فیلم بتواند ادامه پیدا کند. بلکه به نظر می رسید باکس آفیس 540 میلیون دلاری فیلم آن را تضمین کند. همکار برد پیت در هر دو Se7en و Fight Club دیوید فینچر در یک مقطع برای کارگردانی یک دنباله قرارداد امضا کرد. اما پارامونت ادامه کار را لغو کرد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در سال 2019 گفته شد که ممنوعیت فیلم‌هایی با داستان زامبی توسط چین، دلیل اصلی لغو یک دنباله فیلم توسط پارامونت است. احتمالاً این موضوع دلیلی بود که این فرنچایز مسیر متفاوتی را طی کند.

یکی دیگر از ملاحظات احتمالی این است که واکینگ دد و اسپین آف های آن با داستام زامبی در حال نمایش بودند. طرفداران تمرکز زیادی بر روی کاراکترها و سریال ها داشتند. پس بهتر بود که اجازه دهند تمام اسپین آف های آن به پایان برسند و سپس شروع به ساخت این سریال نمایند.

منبع Giantfreakinrobot

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + ده =