اولین تصاویر فصل سوم سریال Upload به همراه تاریخ پخش منتشر شد

تصاویر فصل سوم سریال Upload

تاریخ پخش فصل سوم سریال Upload در ژانر کمدی علمی تخیلی با بازی رابی آمل و اندی آلو در 20 اکتبر اعلام شد. پخش کننده همچنین از اولین تصاویر فصل سوم سریال Upload هشت قسمتی رونمایی کرد . دو قسمت به صورت هفتگی در پرایم ویدیو در بیش از 240 کشور و منطقه در سراسر جهان پخش خواهد شد.

آپلود که توسط نویسنده برنده جایزه امی، گرگ دنیلز نوشته شده است. در آینده ای پیشرفته از نظر فناوری قرار دارد که در آن تلفن های هولوگرافیک، وسایل نقلیه خودران، هوش مصنوعی و چاپگرهای غذای سه بعدی رایج هستند. و مرگ را فراموش کنید. در عوض در یک زندگی پس از مرگ واقعیت مجازی «آپلود می‌شوید» و از تمام امکانات رفاهی یک استراحتگاه در سطح جهانی لذت خواهید برد. به شرطی که بتوانید هزینه آن را بپردازید.

.

داستان فصل سوم

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فصل 3 با نورا و ناتان تازه دانلود شده همراه می شود. در حالی که آنها قصد دارند رابطه خود را بهبود ببخشند. باید برای توقف توطئه مرموز که زندگی میلیون ها انسن را تهدید می کند، مسابقه می دهند. آیا آنها می توانند Freeyond را تعطیل کنند و در نهایت یک زندگی واقعی با هم داشته باشند؟

سایر بازیگران حاضر در این سریال شامل: کوین بیگلی همچنین در نقش لوک، آلگرا ادواردز در نقش اینگرید، زینب جانسون در نقش آلیشا و اوون دنیلز در نقش A.I هستند.

دنیلز به همراه هوارد کلاین به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز فعالیت می کند. در ادامه می توانید تصاویر فصل سوم سریال Upload مشاهده نمایید.

تصاویر فصل سوم سریال Upload تصاویر فصل سوم سریال Upload تصاویر فصل سوم سریال Upload تصاویر فصل سوم سریال Upload تصاویر فصل سوم سریال Upload

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 19 =