شوخی یک طرفدار با مگان ترینر

مگان ترینر

در یک رویداد اخیر که خواننده و ترانه‌سرا «Made You Look» در حال امضای کپی‌هایی از آلبوم جدید خود Takin’ It Back بود. یکی از شرکت‌کنندگان از ترینر خواست که نام «عموزاده‌هایش» فریاد بزند. اسم ها شامل: جنی، لیزا، رز و جیسوبود که در واقع  نام اعضای بلک پینک بود.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 در کلیپی که در روز یکشنبه توسط کاربر @zoemevorah در TikTok به اشتراک گذاشته شد، از مگان ترینر پرسیده شد: “آیا می توانید به دخترعموهای من سریع “سلام” بگویید؟.” پس از اینکه نوازنده 28 ساله این درخواست را قبول کرد. طرفدار نام هایی را به او گفت تا اعلام کند: “این جنی، لیزا، رز و جیسو هستند.”

غافل از این که نام ها متعلق به اعضای گروه دخترانه ” Blackpink” است. قبل از اینکه بخواهد به دخترعموهای طرفدار سلام کند، در حالی که دوربین در حال چرخش بود پرسید: “جنی، لیزا، رز و… جوسو؟” کاربر TikTok نام جیسو را برای تصحیح ترینر تکرار کرد. او سپس لبخند زد و گفت: “سلام! ممنون که نیامدی، اما اشکالی ندارد. به هر حال دوستت دارم! اوه!”

در زیر ویدیو، کپشن «از اینکه به دخترعموهایم سلام کردید متشکرم» منتشر شده بود. ترینر برنده گرمی نوشت: “من دچار جت لگ شده بودم چگونه می توانید این کار را برای من انجام دهید.” “به هر حال دوستت دارم.”

مگان ترینر

تغییر زندگی مگان

قبل از انتشار Takin’ It Back در 21 اکتبر، مگان ترینر با مردم صحبت کرد که چقدر زندگی او در حال حاضر در مقایسه با زمانی که برای اولین بار به صحنه موسیقی در سال 2014 آمد، متفاوت است. “من اکنون یک مادر هستم و گفت: تقریباً 10 سال از اولین آلبوم من می‌گذرد.

ترینر به مناسبت انتشار آلبوم جدیدش، با بازی موبایل محبوب Candy Crush Saga همکاری کرد تا موزیک ویدیویی را برای آهنگ «Made You Look» خود منتشر کند. ترینر به PEOPLE می گوید: “من برای این موزیک ویدیو می دانستم که می خواهم رنگ های روشن و سرگرم کننده ای داشته باشد. این روش من است، همیشه.” اما من می‌خواستم که این یک [نسخه] بسیار عالی باشد.»

منبع Yahoo

.

ویدیو شوخی طرفدار با مگان:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =