باکس آفیس: افتتاحیه Magic Mike ؛جیمز کامرون با دو فیلم در باکس آفیس این هفته

افتتاحیه Magic Mike

افتتاحیه Magic Mike برگزار شد. آخرین رقص جادویی مایک یک فیلم در ژانر  کمدی-درام ساخته استیون سودربرگ است. که توانست با فروش 8.2 میلیون دلاری خود در آخر هفته باکس آفیس آمریکای شمالی در صدر قرار بگیرد. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

این فیلم سومین قسمت از مجموعه فیلم های Magic Mike با بازی چنینگ تیتوم در نقش یک رقصنده خوش قلب است. اما بدون شک این فیلم به دلیل همزمانی با رقابت یکشنبه سوپر بول لیگ ملی فوتبال که از پربیننده‌ترین رویدادهای ورزشی ایالات متحده است، نتوانست یه سود چندانی دست پیدا کند.

اما این موانع برای فیلمسازی چون جیمز کامرون کارساز نیست. آواتار: راه آب او با 6.9 میلیون دلار (میزان فروش داخلی)در جایگاه دوم برای دوره جمعه تا یکشنبه قرار گرفت. در حالی که نسخه بازسازی شده سه بعدی فیلم پرفروش تایتانیک با 6.4 میلیون دلار سوم شد.

افتتاحیه Magic Mike

جیمز کامرون با دو فیلم در باکس آفیس

 این اولین بار است که یک کارگردان به طور همزمان دو فیلم در میان 5 فیلم برتر باکس آفیس دارد. «تایتانیک» و «آواتار: راه آب» نسبت به افتتاحیه Magic Mike و این فیلم تازه وارد در جدول باکس آفیس پیشرو هستند و در واقع می توان جیمز کامرون را پادشاه باکس آفیس نامید.

«تایتانیک» که به افتخار بیست و پنجمین سالگردش به سینماها بازمی‌گردد. ۲۲.۳ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. در حالی که «آواتار: راه آب» در نهمین آخر هفته اکرانش ۲۵.۸ میلیون دلار فروش داشت.

«تایتانیک» و «راه آب» سومین و چهارمین فیلم‌های پرفروش تاریخ هستند که اولی با 2.217 میلیارد دلار و دومی در حال حاضر با 2.213 میلیارد دلار درآمد دارد. انتظار می‌رود در روزهای آینده «آواتار 2» جای خود را با «تایتانیک» در جدول باکس آفیس تمام دوران عوض کند.

کامرون مسئول سه تا از چهار اکران بزرگ تاریخ است که «آواتار» با 2.92 میلیارد دلار همچنان قهرمان است. «انتقام‌جویان: پایان بازی» که توسط کامرون کارگردانی نشده بود، با ۲.۷ میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار دارد.

رتبه چهارم به پارامونت 80 for Brady با 6 میلیون دلار رسید. بازیگران کهنه‌کار لیلی تاملین، جین فوندا، ریتا مورنو و سالی فیلد در نقش گروهی از دوستان که برای تماشای بازی تام بردی، مدافع مشهور NFL در سوپر بول 2017 سفر می‌کنند، بازی می‌کنند.

افتتاحیه Magic Mike

ON THE Vine: MARVEL فاز 5 را با 3 ANT-MAN آغاز می کند

باکس آفیس هفته آینده با فیلم Marvel’s Ant-Man and the Wasp: Quantumania که برای بزرگ ترین افتتاحیه سال و احتمالا بزرگترین افتتاحیه مجموعه پل راد در نظر گرفته شده است، باز خواهد گشت. افتتاحیه ای که تضمین فروش حدود 120 میلیون دلار را با خود به همراه دارد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =