حذف سریال Westworld و The Nevers از پلتفرم HBO Max

حذف سریال Westworld

به گفته دیوید زاسلاو مدیر عامل برادران وارنر دیسکاوری، حذف سریال Westworld غافلگیر کننده است. زیرا یکی از شناخته شده ترین سریال های HBO در دهه گذشته است. این سریال علمی-تخیلی اخیراً پس از چهار فصل لغو شد. بنابراین برخی از طرفداران آن ممکن است قبل از حذف، همه قسمت‌های آن را دنبال نکرده باشند. گفته می شود این سریال حدود یک الی دو ماه پس از کنسل شدن از روی این پلتفرم حذف خواهد شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال The Nevers ساخته جاس ویدون هم به صوت رسمی کنسل شده است. بخش اول فصل یک این سریال شش قسمت بود که در سال 2021 پخش شد و قسمت دوم این فصل هنوز برنامه ریزی نشده است. اما گفته می شود خط داستانی به گونه ای ساخته شده است که با بخش دوم به پایان می رسد. این سریال نیز تا اواسط سال آینده بر روی این پلتفرم خواهد بود و پس از آن حذف می شود.

حذف سریال Westworld

کاهش هزینه های WBD

همانطور که Deadline گزارش داد، صفحه HBO Max تحت بررسی مالی توسط WBD قرار گرفته است که منجر به کاهش هزینه های زیادی شده است. کنسل شدن سریال وست ورلد و The Nevers نیز به همین دلیل انجام شده است.

Westworld توسط جاناتان نولان و لیزا جوی اقتباسی از فیلم مایکل کرایتون در سال 1973 ساخته شد. در طول اجرای خود 9 جایزه امی و 54 نامزدی جوایز مختلف را کسب کرد. بازیگران آن عبارت بودند از آنتونی هاپکینز، اد هریس، تندی نیوتن، تسا تامپسون، ایوان ریچل وود، جفری رایت، لوک همسورث، آرون پل.

داستان فیلم The Nevers در لندن ویکتوریایی می گذرد و گروهی متشکل از زنان را دنبال می کند که به نام Touched شناخته می شوند. این زنان به طور ناگهانی توانایی های غیر طبیعی خود را نشان می دهند. در میان آنها آمالیا ترو (لارا دانلی) بیوه ای مرموز به همراه بهترین دوستش پننس آدیر (آن اسکلی) مخترع باهوش اتفاقات سریال را رقم می زنند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + چهارده =