تریلر فیلم You Hurt My Feelings در ژانر کمدی سیاه

تریلر فیلم You Hurt My Feelings

تریلر فیلم You Hurt My Feelings منتشر شد. تو به احساسات من صدمه زدی (You Hurt My Feelings) یک آمریکایی در ژانر کمدی به نویسندگی و کارگردانی نیکول هولوفسنر، و با بازی جولیا لوئی درایفوس، توبیاس منزیس، میکلا واتکینس و اوون تیگ است.

این فیلم در ماه می 2022 در شهر نیویورک فیلمبرداری شد و اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس 2023 در 22 ژانویه 2023 داشت. قرار است در 26 می 2023 توسط A24 اکران شود.

هولوفسنر در سال ۲۰۲۱ فیلمنامه «آخرین دوئل» (The Last Duel) «ریدلی اسکات» را با همکاری «مت دیمون» و «بن افلک» به نگارش درآورد. و پیش از آن در «بحث کافیست» (Enough Said) با لویی-درایفس همکاری کرده است. «دوست همراه پول» (Friends with Money) و «می‌توانی من را ببخشی» (Can You Ever Forgive Me) دیگر فیلم‌های این فیلمساز ۶۲ ساله‌اند.

 

داستان فیلم

بث با کمبود اعتماد به نفس دست و پنجه نرم می کند و ازدواج او با درمانگر ناموفق دان تحت تأثیر یک خیانت قرار می گیرد. قبل از این، آنها یک رابطه مسالمت آمیز اما وابسته به هم داشتند. که تنها فرزندشان را ناراحت می کند. خواهر بث به او کمک می‌کند تا با این درد کنار بیاید. احتمالاً به دلیل درگیری‌های خودش با همسرش مارک، که یک بازیگر است.

تریلر فیلم You Hurt My Feelings :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 1 =