فلورنس پیو؛ در اولین سریال از من خواستند ظاهرم را تغییر دهم

فلورنس

فلورنس پیو در سال 2015 زمانی که 19 ساله بود. برای بازی در یک سریال درام در استودیو فاکس انتخاب شد. کارگردانی آن را سانا همری و نویسندگی کریستا ورنوف، سریال نیمه اتوبیوگرافیکی با محوریت یک خواننده (پیو) که در راه کشف استعداد است. پدر ترانه سرا (اریک مک کورمک) یک فروشنده مشهور مواد مخدر است. هدر گراهام همچنین در نقش نامادری سابق پیو بازی کرد.

پیو می گوید احساس می کردم بسیار خوش شانس هستم و سپاسگزار بودم و نمی توانستم باور کنم که این شغل برتر را به دست آورده ام. زمانی که درام روان‌شناختی بریتانیایی “سقوط” که در سال 2013 برای اولین بار روی پرده سینما ظاهر شد فکر می کردم دیگر همه چیز برای من تکمیل شده است.

پیو درباره تجربه کار بر روی سریال فاکس گفت: «فکر می‌کردم همه چیز مانند فیلم «سقوط» باشد. اما در واقع چنین نبود و احساس می‌کردم اشتباه بزرگی مرتکب شده‌ام.

فلورنس

تغییر ظاهر پیو

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 افرادی که روی سریال فاکس کار می کردند به پیو گفتند که باید ظاهر خود را تغییر دهم. همه چیزهایی که آنها سعی داشتند در مورد من تغییر دهند مانند وزن من، ظاهر من، شکل صورت من، شکل ابروهای من. اما این موارد تغییراتی نبود نبود که من می خواستم انجام دهم یا حتی این سریال چیزی نبود که بخواهم در آن به ایفای نقش بپردازم.

در ادامه فلورنس برای این سریال انتخاب نشد و با فرض اینکه دیگر کاری ندارد به زادگاهش انگلستان بازگشت. با این حال تنها دو هفته بعد او برای بازی در «لیدی مکبث» انتخاب شد. فلورنس در مورد این کار می گوید: «من را وادار کرد دوباره عاشق سینما شوم. این فیلم دقیقا چیزی بود که من میخواستم. در این فضا می توانستم راحت و با صدای بلند نظر خود را بگویم.»

نامزد اسکار ادامه داد: «من به اعتقادات خود پایبند بودم. من فکر می کنم برای افرادی که در این صنعت هستند خیلی آسان است که شما را به چپ و راست هل دهند. اما من به اندازه کافی خوش شانس بودم که در ۱۹ سالگی کشف کردم که می خواهم چه کاری را انجام دهم.”

منبع Indiewire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 14 =