لغو نمایش فیلم Challengers زندایا در جشنواره فیلم ونیز به دلیل اعتصاب بازیگران

لغو نمایش فیلم Challengers زندایا

با تایید لغو نمایش فیلم Challengers زندایا اولین نمایش جهانی جشنواره فیلم ونیز به یکی از قربانیان برجسته اعتصاب SAG-AFTRA تبدیل شد.

این فیلم همچنین قرار بود در 15 سپتامبر در ایالات متحده اکران شود. اما اکران آن نیز به تعویق افتاد و در عوض بهار آینده اکران خواهد شد. این فیلم قرار بود افتتاحیه ونیز را آغاز کند. اما چشم انداز اولین نمایش بدون حمایت بازیگران برجسته آن ایده آل نبود به همین دلیل لغو نمایش فیلم Challengers زندایا در دستور کار قرار گرفت.

Challengers به کارگردانی Luca Guadagnino قرار بود در روز چهارشنبه 15 آگوست، خارج از رقابت در سالا گرانده به نمایش درآید و افتتاحیه برجسته ای را برای هشتادمین دوره ونیز رقم بزند.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Challengers

لغو نمایش فیلم Challengers زندایا

جشنواره ونیز

ونیز معمولاً یک سکوی پر زرق و برق برای امیدواران جوایز ایالات متحده و استریمرهای بزرگ و استودیوها است. اما برنامه‌های آن برای عناوین پر سر و صدا آمریکایی به دلیل اعتصاب به هم ریخته است.

ونیز ترکیب خود را هفته آینده اعلام می کند و انتظار می رود که حضور کمتری از ایالات متحده نسبت به معمول داشته باشد. پریسیلای سوفیا کاپولا یکی از فیلم‌هایی است که مدت‌هاست برای جشنواره در نظر گرفته شده است. و این هفته اولین نمایش خود را در آمریکای شمالی در نیویورک آغاز می کند. بنابراین انتظار می‌رود ونیز اولین نمایش یورو را داشته باشد. استودیوها به طور قابل درک در مورد راه اندازی پروژه ها بدون پشتیبانی افراد مشهور نگران هستند و انتظار می رود که تغییرات بیشتری در تقویم انتشار ایجاد شود.

با اندک نشانه‌ای از پیشرفت در مذاکرات بین SAG و استودیوها، جشنواره‌های پاییزی احتمالاً به شدت تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 15 =