دومین تریلر فیلم ۶۵ در ژانر علمی تخیلی با بازی آدام درایور

دومین تریلر فیلم ۶۵

دومین تریلر فیلم ۶۵ منتشر شد. نام فیلم عدد 65 را نشان می دهد. شاید در نگاه اول یک عدد بی معنی باشد اما زمانی که از داستان فیلم باخبر شوید بدون شک بسیار جذاب و هیجان انگیز خواهد شد. نام فیلم در واقع به معنی حیات در کره زمین در 65 میلیون سال قبل است. زمانی که دایناسیورها و سایر موجودات خزنده بزرگ و خونخوار بر روی زمین زندگی می کردند.

در این تریلر منتشر شده لحظه فرود یک فضانورد با بازی آدام درایور بر روی کره زمین را میبینیم. در ابتدا همه چیز آرام است. اما کم کم خطراتی به تصویر کشیده می شوند که شخصیت ها قرار است با آن ها رو به رو شوند. تهیه کننده این فیلم سم ریمی است. بازیگران آن آدام درایور، آریانا گرینبلات و کلوئی کلمن هستند. فیلم 65 تازه‌ترین فیلم درایور پس از (White Noise) «نوآ بامبک» است.

اخبار مرتبط: اولین تریلر فیلم ۶۵ در ژانر علمی تخیلی با بازی آدام درایور
 .

داستان فیلم

خلبان میلز پس از یک سقوط فاجعه بار در یک سیاره ناشناخته، به سرعت متوجه می شود که روی زمین گیر افتاده است. اما درزمان ۶۵ میلیون سال پیش. سیاره زمین در ۶۵ میلیون سال پیش مملو از موجودات خطرناک ماقبل تاریخ (از جمله دایناسورها) است. میلز باید برای نجات جان خود و همراهمش که دختری به نام کوآ مبارزات زیادی را انجام دهد تا بتواند از این سیاره و موجودات عظیم الجثه و خطرناک آنن نجات پیدا کند.

«۶۵» قرار است در 17 مارس ۲۰۲۳ توسط سونی پیکچرز منتشر شود.

دومین تریلر فیلم ۶۵

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هفده =