زندایا و تام هالند به دنبال زندگی واقعی و دائمی در کنار یکدیگر هستند

تام هالند

زندایا و تام هالند با گذشت بیش از یک سال از انتشار رسمی خبر رابطه عاشقانه‌شان همچنان در کنار یکدیگر هستند. یک منبع آگاه به طور انحصاری در آخرین شماره به Us Weekly می گوید که بازیگر Euphoria در این رابطه “جدی و دائمی” به نظر می رسند.

این منبع افزود: «هر دو در حالت سکون هستند و کاملاً برای آینده ای واقعی با هم برنامه ریزی می کنند.»

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 این دو در سال 2016 در سر صحنه فیلم Spider-Man: Homecoming با همدیگر آشنا شدند و نقش پیتر و ام جی را بازی کردند. زمانی که فیلم مارول در سال 2017 در سینماها اکران شد. آنها بلافاصله شایعاتی را به راه انداختند. اما در جولای 2021 زمانی که از آنها عکس گرفتند، رابطه عاشقانه آنها تایید شد.

با این حال این زوج ترجیح می دهند روابطشان بیشتر خصوصی بماند. تام هالند گفت: “یکی از نقاط ضعف شهرت ما این است که حریم خصوصی واقعاً در کنترل ما نیست، و لحظه ای که فکر می کنید موضوع عشق و دوست داشتن یک موضوع خصوصی است و تنها بین دو نفر است، لحظه ای است که این خبر با تمام دنیا به اشتراک گذاشته می شود.”

تام هالند

رابطه عاشقانه بازیگران

ستاره Uncharted اضافه کرد که او نمی خواهد در مورد رابطه آنها بدون Zendaya صحبت کند. او توضیح داد: “این مکالمه ای نیست که بتوانم بدون او داشته باشم.” می‌دانی، من آنقدر به او احترام می‌گذارم که نمی‌توانم بدون نظر او چیزی بگویم. این داستان من نیست. داستان ماست و زمانی که آماده باشیم در مورد آن با هم صحبت کنیم.»

منبع دیگری به طور انحصاری در دسامبر 2021 به ما گفت که فاش شدن رابطه به آنها کمک کرد. این منبع در آن زمان گفت: «علنی شدن رابطه آنها باعث شده است که آنها در رابطه خود قوی تر و مطمئن تر شوند»

بازیگر بودن به این معنی است که این زوج اغلب زمانی را جدا از هم می گذرانند. هالند در یکی از بزرگترین شب های زندگی حرفه ای زندایا که برنده دومین امی شد در حال کار بود و در کنار زندایا نبود. اگرچه زندایا هم نمی‌توانست در مراسم اهدای جوایز سپتامبر با نام باشد. اما ستاره Dune از طریق پیامک این اتفاق را جشن گرفت.

علی رغم مشغله هایشان این زوج زمانی را برای گذراندن با هم پیدا می کنند. آنها در یک قرار رمانتیک در ماه اکتبر در موزه لوور پاریس دیده شدند.

منبع Usmagazine

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =