نتفلیکس فصل سوم آلیس در سرزمین مرزی را می سازد؟

فصل سوم آلیس در سرزمین مرزی

به نظر یکی از درام های بین المللی محبوب نتفلیکس در حال بازگشت است. پس از پایان فصل 2 که به نظر می رسد یک پایان قطعی به نظر می رسد. نتفلیکس قصد دارد فصل سوم آلیس در سرزمین مرزی را بسازد.

این سریال ژاپنی که بر اساس یک مانگا ساخته شده است. داستان یک پسر و دوستانش را دنبال می کند که در دنیای عجیبی گرفتار می شوند که در آن باید بازی های خطرناکی انجام دهند تا بتوانند زنده بمانند. هر بازی با یک کارت بازی نشان داده می شود که نوع گیم و سختی آن را مشخص می کند. همانطور که بازیکنان با جهان آشنا می شوند و شروع به بدست آوردن کارت های بیشتری می کنند. منشا مرموز جهان آنها مشخص می شود.

در فصل 2 آریسو و بقیه شخصیت‌های اصلی را دیدیم که راه خود را از طریق بازی‌های مختلف طی می‌کنند و مصمم به کشف رمز و راز پیرامون این هستند که چه کسی بازی‌ها را اجرا می‌کند و چگونه همه آنها می‌توانند از جهان فرار کنند. در قسمت ماقبل آخر ما شاهد بودیم که شاه پیک به شدت به کوینا و دیگران آسیب رساند. اما در نهایت آگونی و آریسو او را شکست دادند. در پایان فصل آریسو و اوساگی سرانجام با ملکه دل ملاقات کردند. که شروع به انجام بازی های ذهنی با آن دو می کند و سعی می کند پایان بازی خود را غیرممکن کند. در نهایت این دو موفق می شوند کار را به پایان برسانند و معنای واقعی جهان آشکار می شود. به نظر می رسد کل دنیای بازی نوعی برزخ است.

تصور اینکه فصل سوم آلیس در سرزمین مرزی چگونه می تواند باشد سخت است. اما خوشبختانه مانگا سرنخ هایی به ما می دهد.

اخبار مرتبط: تریلر فصل دوم سریال Alice in Borderland

فصل سوم آلیس در سرزمین مرزی

آیا فصل سوم سریال Alice in Borderland وجود خواهد داشت؟

آنچه در نتفلیکس دیده می شود این است که پوسترهایی با لوگوی نتفلیکس و کارت های بازی در سراسر ژاپن نمایش داده می شود. بنابراین به راحتی می‌توان فرض کرد که آلیس در سرزمین مرزی چیزی است که این همه سر و صداها به پا کرده است. هنوز هیچ خبری رسمی از نتفلیکس وجود ندارد. اما امیدواریم این بدان معنا باشد که فصل دیگری از سریال در راه است.

کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز به این نکته اشاره می‌کنند که وقتی پوسترها را کالبدشکافی می‌کنید. ممکن است روی کارت‌ها کلمات «آلیس سه» نوشته شده باشد.

.

فصل سوم سریال Alice in Borderland چه زمانی منتشر می شود؟

در حالی که هنوز هیچ خبر رسمی وجود ندارد. مشخص نیست این نمایش چه زمانی روی پلتفرم استریم منتشر خواهد شد. با این حال اگر آن پوسترها واقعاً به معنای فصل سوم سریال باشند. و اگر نتفلیکس پس از پخش فصل دوم برای ساخت فصل 3 چراغ سبز نشان دهد. ممکن است سریال شروع به فیلمبرداری کند. اما ممکن است تا سال 2024 فصل 3 را نبینیم.

فصل سوم آلیس در سرزمین مرزی

فصل 3 Alice in Borderland درباره چه چیزی می تواند باشد؟

خب همانطور که در مقدمه توضیح دادیم هر شخصیت اصلی در واقع از دنیای بازی فرار کرده است. همه آنها از خواب بیدار شدند و در حالی که بسیاری از آنها اتفاقات رخ داده را فراموش کردند. به بینندگان نشان داده می شود که دنیای بازی در واقع نوعی برزخ بوده است. زیرا هر شخصیت به دلیل برخورد شهاب سنگی در آستانه مرگ قرار داشت و همه در “مرز” بین مرگ و زندگی بودند. آریسو و اوساگی علیرغم ضعف حافظه هنوز هم پس از بیدار شدن در بیمارستان موفق می شوند به هم نزدیک شوند و با هم به پیاده روی بروند. آخرین شات فصل 2 یک میز با کارت های بازی است و کارت جوکر در نمای کامل است.

در حالی که شخصیت‌ها به دنیای واقعی فرار کرده‌اند. ممکن است فصل 3 بتواند یک بازیگر کاملاً جدید را معرفی کند که باید سفری مشابه را تحمل کنند. یا داستان بیشتری برای گفتن با شخصیت‌های اصلی وجود دارد. در حالی که مانگای اصلی شخصیت‌ها را از طریق معرفی اولیه‌شان به سرزمین‌های مرزی و فرارشان دنبال می‌کند. دو مانگا اسپین‌آف وجود دارد که پس از آن شخصیت‌ها را در بازگشت به دنیا به دلایل مختلف دنبال می‌کنند. البته آنها هیچ خاطره ای از سفرهای قبلی خود ندارند. بنابراین در تئوری باید هر بار تازه شروع کنند.

منبع Menshealth

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 4 =