تشدید رقابت اسپین آف LOTR وGOT با اولین نمایش Rings of Power

Rings of Power

ارباب حلقه ها و اسپین آف بازی تاج و تخت هر دو سهم عظیمی در دنیای فرهنگ و هنر دارند. وقتی اعلام شد که پیش درآمدهای «حلقه‌های قدرت» و «خانه اژدها» پشت سر هم بدون فاصله زمانی منتشر می‌شوند طرفداران هر یک از این سریال ها کمی سردرگم شدند زیرا فرصت چندانی برای بحث بر سر کسب جایگاه نخست نداشتند.

اما اکنون به نظر می رسد که طرفداران LotR توانستند برتری خود را ثابت کنند. زیرا بر اساس رتبه بندی پیش درآمد LotR نسبت به پیش درآمد GoT توانسته امتیاز بالاتری را کسب کند. هر کدام از این سریال ها دارای خط داستانی متفاوتی هستند که در جهان های مختلف رخ می دهند.

Rings of Power

دنیای هنر در تسخیر حلقه های قدرت

سری Rings of Power در آمازون پرایم منتشر خواهد شد. داستان این سریال در عصر دوم سرزمین میانه است. هزار سال قبل از وقایع سه گانه فیلم ارباب حلقه ها که توسط پیتر جکسون ساخته شده، اتفاق می افتد. بر اساس گزارش ها، نقدهای اولیه نمایش این مجموعه بهتر از پیش درآمد GoT بوده است.

از سوی دیگر، خانه اژدها که به عنوان پیش درآمد سریال موفق Game of Thrones پخش می شود نیز نمایش شگفت انگیزی داشت. حتی پس از اینکه فصل‌های پایانی GoT بسیار ضعیف بود، نمایش پیش‌درآمد آن توسط بسیاری از منتقدان مورد تحسین قرار گرفت. اما اکنون که اولین نمایش Rings of Power در راه است رقابت بیش از هر زمان دیگری است.

با توجه به محبوبیت سه گانه اصلی ارباب حلقه ها و بودجه هنگفتی که بزوس و شرکتش روی پیش درآمد LotR سرمایه گذاری کردند، همچنان برخی از مردم در مورد این مجموعه و نمایش آن تردید دارند.علیرغم مثبت بودن نقدهای اولیه در مورد این مجموعه، نمی توان کورکورانه امتیازات RT را باور کرد، زیرا در گذشته بارها شاهد بودیم که رتبه بندی ها با نمایش همخوانی نداشتند.

Rings of Power

حال باید تا زمان اولین نمایش Rings of Power صبر نمود تا ببینیم رتبه بندی ها به صورت صحیح ارائه شده و یا تحت تاثیر نام این مجموعه بوده است.

LOTR: The Rings of Power از 2 سپتامبر 2022 در Amazon Prime پخش می شود، در حالی که House of the Dragon هر هفته از HBO و HBO Max پخش می شود.

منبع fandomwire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =