حضور آنجلینا جولی و پسرش در کاخ سفید برای ضیافت شام

آنجلینا جولی و پسرش در کاخ سفید

آنجلینا جولی و پسرش در کاخ سفید حضور داشتند.

آنجلینا با پسرش مدوکس جولی پیت 21 ساله برای یک رویداد عمومی همراه شد. این مادرو  پسر در ضیافت شام دولتی کاخ سفید شرکت کردند و رئیس جمهور بایدن میزبان یون سوک یول رئیس جمهور کره جنوبی و کیم کیون هی بانوی اول بود.

جولی یک لباس یقه V شکل و یک ژاکت همسان به تن داشت. این لباس از برند شانل بود که سال ها پیش مخصوص او دوخته شده بود. این بازیگر با یک کیف طلایی، یک گردنبند از مهره های طلا استایل خود را تکمیل کرد. در همین حال مدوکس با شلوار و کت مشکی کلاسیک شیک به نظر می رسید.

آنجلینا جولی و پسرش در کاخ سفید

یک منبع گفت: «روابط آسیا و آمریکا برای خانواده آنجلینا مهم است. او و بچه‌هایش سال‌هاست که روابط نزدیکی با منطقه از جمله کره جنوبی داشته‌اند.» مدوکس در سال 2018 در دانشگاه یونسی در سئول ثبت نام کرد.

آنجلینا جولی و پسرش در کاخ سفید

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جولی و مدوکس که بزرگ‌ترین فرزند از شش فرزند این بازیگر با برد پیت است. در این شام سایر شرکت‌کنندگان از جمله چیپ و جوآنا گینز، ستاره‌های فیکسر اوپر و کلوئی کیم اسنوبوردباز المپیک همراه شدند. سفر رهبر کره جنوبی و همسرش به مناسبت هفتادمین سالگرد اتحاد ایالات متحده و کرده جنوبی بود. این رابطه برای صلح، ثبات و رفاه برای کشور و سراسر جهان بسیار مهم است.

منبع Wmagazine

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + نوزده =