شوخی مرگ جعلی سلبریتی؛ ترند جدید تیک تاک در تعطیلات

شوخی مرگ جعلی سلبریتی

جدیدترین ترند TikTok در مورد وجود محبت در قلب اعضای خانواده است. این ویدیوهای ترند شده به این صورت است که یکی از اعضای خانواده شوخی مرگ جعلی سلبریتی را اجرا می کند و اعلام می کند که یک سلبریتی مشهور فوت کرده است. در ادامه واکنش افراد خانواده به این شوخی بسیار جالب و شاید در مواقعی خنده دار باشد. کلیپ های این شوخی وایرال شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این شوخی ها با توجه به این که در زمان تعطیلات سال نو میلادی هستیم بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. زیرا زمانی ست که تمام اعضای خانواده در کنار یکدیگر هستند. چه زمانی بهتر از این که برای خانواده یک شوخی مرگ جعلی سلبریتی اجرا کنید و مرگ جورج کلونی یا کریس جنر را اعلام کنید ؟

شوخی مرگ جعلی سلبریتی
واکنش سلبریتی ها به این شوخی

واکنش‌های خنده‌داری در مقابل اعلام این خبر دیده شد. فریادهای اشک آلود بسیاری دیده شده که نشان می‌دهد این ستاره‌ها چقدر برای مردم اهمیت دارند.

در حالی که TikTokers اجرا کننده این شوخی ها می خندند. اما افراد بسیاری از این کلیپ ها ناراحت هستند. برخی حتی این فرد را به خاطر نادیده گرفتن مرگ یک چهره سرزنش می کنند. حتی با وجود مرگ جعلی سلبریتی ها. یکی در مورد یک پست نظر داد که “این خیلی بیمار است.”

کلیپ های این شوخی ترند شده:

منبع TMZ

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفده =