تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom منتشر شد

تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

در تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom میبینیم که آرتور و اورم با اکراه برای رویارویی با ابرشرور قدرتمند بلک مانتا متحد می شوند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 با توجه به اینکه آکوامن 2 در دسامیر امسال اکران می شود. بسیاری از طرفداران مشتاق هستند تا درباره شخصیت آرتور یا همان اکوامن اطلاعات بیشتری کسب کنند. کارگردان فیلم جیمز وان می خواست که فیلم دوم بر رشد شخصیت آرتور تمرکز کند. زیرا او قرار است از سرگردانی نجات پیدا کند و مسیر روشنی را در زندگی پیش بگیرد. همچنین اگر قرار بر ساخت قسمت سوم فیلم اکوامن شد، فیلم بعدی باید توسعه شخصیت‌ها را در اولویت قرار دهد و بر پایه‌هایی که در فیلم اول گذاشته شده است، ساخته شود.

Aquaman and the Lost Kingdom مدت‌ها در حال ساخت بوده است. و کاملاً واضح است که بازیگران از قسمت اول فیلم در آتلانتیس چه کار کرده‌اند. همانطور که تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom نشان می‌دهند. با جیسون موموآ (آرتور کری/آکوامن)، پاتریک ویلسون (اورم) و یحیی عبدالمتین دوم (مانتای سیاه) می توان دنباله خوبی را پیش بینی کرد.

در پایان نبرد آکوامن یا آرتور بر برادر ناتنی خود، اورم پیروز شد و سلطنت خود را به عنوان پادشاه آتلانتیس تضمین کرد. اما وقتی با یکی دیگر از آنتاگونیست‌های فیلم اول به شکل بلک مانتا روبرو می‌شوند. این زوج آرتور و اورم با اکراه مجبور به اتحاد نامطمئن می‌شوند. یک ابرشرور قدرتمند و فوق‌العاده مهیب که قدرت زیادی را در اختیار دارد. او قدرت کنترل یک نیروی شیطانی و قوی باستانی را دارد و همین موضوع زمینه را برای یک درگیری حماسی فراهم می کند.

تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

نظر کارگردان درباره داستان فیلم

به گفته کارگردان جیمز وان، رابطه بین آرتور و اورم به عنوان هسته اصلی فیلم طراحی شده است. در حالی که آرتور در فیلم اول بیشتر با Mera با بازی امبر هرد در ارتباط بود. وان قصد داشت که فیلم در جهتی متفاوت باشد. صرف نظر از هر اتفاقی در خارج از آتلانتیس (اشاره به اتفاقات دادگاه افترا امبر هرد و کنار گذاشتن او از فیلم) تمایل داشت داستان به سمت و سوی دیگری پیش برود..

جیمز گفت: “من همیشه از همان ابتدا این موضوع را به همه می گفتم. اولین فیلم آکوامن مربوط به سفر آرتور و مرا بود. فیلم دوم همیشه قرار بود داستان بین آرتور و اورم را دنبال کند. بنابراین، فیلم اول اکشن ماجراجویی عاشقانه بود و فیلم دوم اکشن و ماجراجویی است.”

تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

یک تکامل مداوم برای آکوامن جیسون موموآ

شانس دیدن تکامل آرتور به عنوان یک شخصیت، نقطه قوت اصلی برای وان و ادامه کارش بر روی فیلم بود. زیرا این مجموعه را به عنوان یک داستان اولیه شروع کرده بود. که با شروع کار آرتور آغاز شد و در طی مسیر آرتور کم کم توانست به شخصیتی که مد نظر است برسد. اگر فیلم دیگری از آکوامن وجود داشته باشد، وان دوست دارد شخصیت‌ها را از مسیرهایی که در آن قرار داده‌اند فراتر ببرد و رشد دهد.

وان گفت: “چیزی که بین این فیلم دوم و اولی دوست دارم این است که شما واقعاً رشد آرتور را می بینید.” او در واقع در فیلم اول در زندگی خود سرگردان است. و در فیلم دوم، در نهایت جهت‌گیری بیشتری دارد که می‌خواهد زندگی اش را به سمت اهدافش ببرد. اگر فیلم سومی وجود داشته باشد، باز هم قصد دارم شخصیت آرتور را رشد دهم. زیرا فکر می کنم در فیلم دوم چیزهای خاصی را در جای خوبی قرار داده ایم. که قطعاً می توانید در فیلم سوم از آنها استفاده کنید. در حال حاضر هیچ داستانی برای قسمت سوم ندارم. اما رشد شخصیت ها بزرگترین چیزی است که من می کنم.”

Aquaman and the Lost Kingdom در تاریخ 20 دسامبر در سینماها اکران خواهد شد. در ادامه می توانید تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom را مشاهده نمایید.

تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom تصاویر جدید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =