تاریخ اکران انیمیشن Avatar و SpongeBob اعلام شد

SpongeBob

پارامونت تاریخ اکران برای انیمیشن های آینده ” Avatar: The Last Airbender” و “SpongeBob” را در سال 2025 اعلام کرد.

 طبق اخبار فیلم مووی 21 اکران فیلم بدون عنوان SpongeBob در تاریخ 23 می 2025 است و توسط Nickelodeon Animation و Paramount Animation تولید شده است.

فیلم « Avatar: The Last Airbender» در 10 اکتبر 2025 منتشر می شود و توسط Nickelodeon Animation، Paramount Animation و Avatar Studios تولید شده است.

طرفداران سری نیکلودئون «آواتار: آخرین هواساز» که نباید با فیلم‌های «آواتار» جیمز کامرون اشتباه گرفته شود. از زمانی که استودیو آواتار در سال 2021 اعلام کرد یک کار جدید در راه است صبورانه منتظر یک اقتباس هستند.

SpongeBob

در ماه ژوئن، فاش شد که نه یک فیلم، بلکه سه فیلم مستقل «آواتار» در پارامونت و نیکلودئون در دست ساخت هستند. فیلم 2025 اولین فیلمی است که تاریخ اکران دریافت می کند و جزییات بیشتری از آن در دسترس نیست جز اینکه یک فیلم بدون عنوان است.

مجموعه اصلی “آواتار” از سال 2005 تا 2008 در Nickelodeon پخش شد و “افسانه کورا” داستان خود را از سال 2012 تا 2014 ادامه داد. سریال ها ماجراهای آواتار عرفانی را دنبال می کنند. شخصی که می تواند بر هر چهار عنصر طبیعت تسلط داشته باشد: هوا، آب، خاک و آتش. سریال اصلی با بازی آواتار آنگ که باید با دوستانش Katara، Sokka و Toph یاد بگیرد چگونه بر عناصر تسلط پیدا کند تا ملت شیطانی آتش را شکست دهد. نتفلیکس در حال ساخت نسخه لایو اکشن این سریال است و تولید آن در ژوئن 2022 به پایان می رسد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =