هری استایلز با فیلم My Policeman دوباره به سینما بازگشت

فیلم My Policeman

انتظار ها به پایان رسید. فیلم عجیب و غریب موردانتظار My Policeman فردا در سینماها اکران می‌شود. طبق اخبار سینما مووی 21 همچنین در تاریخ 4 نوامبر در پرایم ویدیو اکران می‌شود.

هری استایل ستاره پاپ، دیوید داوسون و اما کورین ، سه جوان در یک مثلث عشقی هستند که در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

فیلم My Policeman

داستان فیلم

داستان فیلم My Policeman بین گذشته و حال جابه‌جا می‌شود. استایلز در نقش تام برگس جوان، پلیس برایتون که هویت خود را در زمانی در انگلستان کشف می‌کند که دگرباشی جرم‌انگاری شده بود و افراد LGBTQ+ به طور معمول زندانی می‌شدند.

داستان در دهه 1950 برایتون در جریان است. یک پلیس همجنسگرا به نام تام برگس، با معلم مدرسه ماریون تیلور در حالی که با پاتریک هزلوود، متصدی موزه رابطه دارد، ازدواج می کند. رازی که آنها به اشتراک می گذارند همه آنها را تهدید می کند.

ماریون همسر تام است در حالی که داوسون در نقش پاتریک و معشوقه تام بازی می کند. لینوس روچ که در سال 1994 نقش یک کاتولیک را بازی کرد. نقش تام مسن تر را بازی می‌کند. جینا مک کی نیز نقش ماریون مسن‌تر را بازی می‌کند. روپرت اورت نیز در حال حاضر نقش پاتریک را بازی می کند.

پلیس من بر اساس رمانی به همین نام اثر بتان رابرتز ساخته شده است. ران نیسوانر (فیلادلفیا، فری‌هلد) فیلمنامه را نوشته و مایکل گراندیج کارگردانی آن را بر عهده دارد.

منبع Advocate

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =