مشکلات آنا د آرماس در Ballerina؛ سکانس های سخت مبارزه با کیانو

مشکلات آنا د آرماس در Ballerina

باله و صحنه‌های اکشن چیزی نیست که خیلی‌ها هنگام ترسیم یک فیلم اکشن از آن استفاده کنند. با این حال دنیای فیلم های جان ویک هر چیزی را سر راه شما قرار می دهد. بالرین به عنوان اسپین آف فرانچایز جان ویک در حال ساخت است.

در این پروژه آنا د آرماس به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر اخیراً در مورد زحماتی که برای فیلمبرداری فیلم در کنار ستاره فرانچایز کیانو ریوز کشیده، صحبت کرده است.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 بالرین قرار است قسمت پنجم این مجموعه فیلم باشد و رونی را دوباره معرفی کند. شخصیتی که اولین بار در John Wick 3: Chapter 3 – Parabellum می بینیم. این نقش توسط رقصنده باله یونیتی فیلان به تصویر کشیده شد. اما در این قسمت آنا برای ایفای این نقش انتخاب شده است.

مشکلات آنا د آرماس در Ballerina

مشکلات آنا د آرماس در Ballerina

با شروع فیلمبرداری مشکلات آنا د آرماس در Ballerina شروع می شود. این بازیگر در حالی که در برنامه The Tonight Show با جیمی فالن صحبت می کرد. مشکلاتی را که هنگام فیلمبرداری یک صحنه مبارزه در کنار ریوز با آن روبرو بود را شرح داد. آنا کلمات “درد” و “کبودی” را برای توصیف این صحنه ها به کار برد. اما اعتراف می کند که حرفه ای بودن کیانو باعث شده کمتر شکایت کند. آرماس گفت:

“ما چهار ماه است که در پراگ فیلمبرداری می کنیم. هنوز یک ماه دیگر تا پایان فیلمبرداری زمان باقی مانده است. و من درد دارم میدونی، بدنم، کمرم، همه چیز درد میکنه. من شاکی هستم، درد دارم، کبود شده ام. فیلم جیمز باند تنها پانزده دقیقه بود. اما این یک فیلم کامل است. یک سطح دیگر از بازیگری را نیاز دارد. اما در طول فیلمبرداری و روزهای بعد از صحنه های اکشن من و کیانو مشغول تمرین صحنه شیرین کاری بسیار سختمان بودیم. این مرد شیرین کاری های دیوانه کننده ای انجام می دهد. و با این کار من دیگر نمی توانم شکایت کنم. او واقعا بهترین است.”

مشکلات آنا د آرماس در Ballerina

داستان بالرین

بالرین با موضوع انتقام جویی رونی پیش می رود. رونی اکنون یک بالرین/قاتل تمام عیار است. جدول زمانی پخش فیلم در میان فیلم جان ویک 3: پارابلوم و فیلم مورد انتظار جان ویک: فصل 4 که قبلا توسط خود ریوز تایید شده بود تنظیم می شود.

بالرین توسط لن وایزمن بر اساس فیلمنامه ای از Shay Hatten کارگردانی شده است که جان ویک 3 و فصل 4 را نوشته است و آرماس در این فیلم نقش اصلی را ایفت کرده است. این پروژه همچنین دارای چهره های آشنا از فرنچایز خواهد بود از جمله ایان مک شین در نقش وینستون اسکات، «کارگردان» با بازی آنجلیکا هیوستون، و لنس ردیک در نقش شارون.

هنوز تاریخ اکرانی برای Ballerina مشخص نشده است. با این حال بازگشت به دنیای جنایی این فرنچایز با انتشار John Wick: Chapter 4 و مجموعه ای به نام The Continental در اواخر سال جاری تعیین شده است.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =