تاریخ اکران فیلم Ballerina اسپین آف جان ویک مشخص شد

تاریخ اکران فیلم Ballerina

تاریخ اکران فیلم Ballerina اسپین آف جان ویک مشخص شد. اسپین آف جان ویک لاینزگیت، The Ballerina در تاریخ 7 ژوئن 2024 در سینماها اکران خواهد شد.

تاریخ اکران فیلم Ballerina پس از انتشار فیلم John Wick: Chapter 4 مشخص شد. فیلم جان ویک 4 در حال حاضر در گیشه های جهانی به فروش می رسد. این فیلم حدود ۲۵۰ میلیون دلار در گیشه‌های جهانی فروش داشته که پرفروش ترین قسمت از این فرنچایز محبوب شده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلم The Ballerina اسپین آف سری فیلم های جان ویک محسوب می شود. آنا د آرماس در فیلم The Ballerina به عنوان یک قاتل آموزش دیده در سنت های روسکی روما با شخصیت های دراماتیک فرنچایز کیانو ریوز، ایان مک شین و لنس ردیک فقید علاوه بر آنجلیکا هیوستون، گابریل برن، کاتالینا ساندینو مورنو و نورمن ریدوس به ایفای نقش پرداخته است.

تاریخ اکران فیلم Ballerina

لن وایزمن بالرین را بر اساس فیلمنامه شی هاتن کارگردانی می کند. و باسیل ایوانیک، اریکا لی و چاد استاهلسکی، فیلمساز جان ویک، تهیه کنندگی آن را بر عهده دارند.

این فیلم محصول Thunder Road Films / 87eleven است.

John Wick: Chapter 4 با فروش 73.8 میلیون دلاری در ایالات متحده و کانادا و 138 میلیون دلار در سراسر جهان، در حال حاضر در باکس آفیس پرفروش است.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =