جاستین بالدونی و بلیک لایولی در داستان اقتباسی It Ends With Us

بلیک لایولی در داستان اقتباسی It Ends With Us

ورایتی تایید کرده که جاستین بالدونی و بلیک لایولی در داستان اقتباسی It Ends With Us حضور خواهند داشت. داستان در واقع مربوط به رمان عاشقانه پرفروش کالین هوور به نام «با ما به پایان می رسد» است.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 این فیلم در سونی پیکچرز در حال توسعه است و بالدونی قرار است کارگردانی و تهیه کنندگی اجرایی را تحت عنوان استودیو Wayfarer که سرمایه‌گذار آن است، انجام دهد. بلیک لایولی در داستان اقتباسی It Ends With Us در جایگاه تهیه کننده اجرایی هم حضور دارد. الکس ساکس برای شرکت ساکس پیکچر به همراه جیمی هیث که از طرف استودیو Wayfarer تهیه کنندگی خواهد کرد. کریستی هال فیلمنامه فعلی را نوشته و همچنین قرار است آن تولید کند.

«با ما به پایان می رسد» داستان دختر شهر کوچکی به نام لیلی را دنبال می کند که برای راه اندازی کسب و کار خود به بوستون نقل مکان می کند. اما خیلی سریع بین او و رایل جراح مغز و اعصاب جرقه های ایجاد می شود.

بلیک لایولی در داستان اقتباسی It Ends With Us

کارنامه کاری هوور

هوور در حال حاضر پرفروش ترین رمان نویس در ایالات متحده است و سال گذشته پنج کتاب از 10 کتاب برتر پرفروش را در هر ژانری نوشت و بیش از 20 میلیون کتاب فروخته است. «با ما به پایان می رسد» در سال 2022 به عنوان پرفروش ترین کتاب چاپی به پایان رسید و بیش از 90 هفته در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز بوده است. بالدونی و ویفرر از نزدیک با هوور به عنوان مشاور در این فیلم همکاری داشته اند.

لایولی که به‌خاطر کارش در سریال تلویزیونی «Gossip Girl» و فیلم‌هایی مانند « A Simple Favor» و « The Sisterhood of the Traveling Pants » شناخته می‌شود. سال گذشته با موزیک ویدیوی « I Bet You Think About Me » تیلور سویفت اولین کارگردانی خود را انجام داد.

بالدونی یکی از بنیانگذاران استودیو Wayfarer است. که مأموریت آن «ایجاد محصولات سینمایی و تلویزیونی هدفمند، چند پلتفرمی است ».

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =