تاریخ انتشار Bullet Train در رسانه خانگی اعلام شد

Bullet Train

سونی تاریخ اکران بلوری و دیجیتالی Bullet Train را تایید کرده است. فیلمی که تنها یک ماه پس از اکران در سینماها به خانه می رود.

سونی تاریخ انتشار بلوری و دیجیتالی فیلم اکشن Bullet Train را تایید کرد. داستان Bullet Train بر اساس رمان ماریا بیتل نوشته 2010 از یک نویسنده ژاپنی کوتارو ایساکا با کارگردانی دیوید لیچ (ددپول 2) است. پنج آدمکش حرفه‌ای در یک قطار ژاپنی همدیگر را می‌یابند و می‌فهمند که مأموریت هر یک مربوط به مأموریت چهار نفر دیگر است.

 در این فیلم گروهی از بازیگران از جمله برد پیت، برایان تایری هنری، آرون تایلر جانسون، جوئی کینگ، اندرو کوجی، هیرویوکی سانادا، مایکل شانون و ساندرا بولاک را در خود جای داده است.

Bullet Train

اکنون، سونی فاش کرده است که فیلم کمدی اکشن اخیر Bullet Train از 27 سپتامبر به صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود. پس از آن نسخه‌های 4K UHD، Blu-ray و DVD در 18 اکتبر منتشر خواهند شد. این نسخه شامل ویژگی های جایزه مانند صحنه های حذف شده، ایستراگ، بررسی قسمت های بدلکاری فیلم و تفسیر صوتی از لیچ به عنوان کارگردان و همچنین نویسنده است.

به گزارش باکس آفیس مووی 21، Bullet Train از زمان اکران خود در سینماها در 5 اوت بیش از 222 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد. نسخه خانگی این فیلم که خیلی زودتر از قبل عرضه می‌شود. می‌تواند به کسانی که ترجیح داده‌اند این فیلم را در خانه ببینند این فرصت را بدهد تا به راحتی این فیلم اکشن را تماشا کنند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =