اولین تصویر کیانو ریوز در مستند فرمول 1 منتشر شد

کیانو ریوز در مستند فرمول 1

.کیانو ریوز میزبان یک مجموعه مستند دیزنی پلاس به نام Brawn: The Impossible Formula 1 Story خواهد بود. که موفقیت تیم ضعیف براون را در کسب قهرمانی جهان در سال 2009 با تنها 1 پوند بررسی می کند. در حال حاضر اولین تصویر کیانو ریوز در مستند فرمول 1 منتشر شده است.

 ریوز با رانندگان ماشین‌های مسابقه و چهره‌های کلیدی درگیر در پیروزی تیم مصاحبه خواهد کرد و امکان دسترسی انحصاری پشت صحنه به مسابقات فرمول 1 را فراهم می‌کند. این مستند با رویکردی تاریخی و مستند، خود را از دیگر عناوین مرتبط با مستند های مسابقه جدا می کند و ریوز به عنوان مجری کار را پیش می برد. این سریال اواخر امسال در دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

کیانو ریوز با موفقیت فیلم John Wick: Chapter 4 سال خوبی را پشت سر گذاشت.  این بازیگر در مرحله بعدی میزبان یک سریال مستند Disney+ Brawn: The Impossible Formula 1 Story خواهد بود. این سریال مورد انتظار موفقیت تیم مستقل براون را بررسی می کند که با تیمی که تنها 1 پوند در سال 2009 قیمت داشت قهرمان جهان شد.

در پایین اولین تصویر کیانو ریوز در مستند فرمول 1 را مشاهده می کنید. او در کنار یک ماشین مسابقه ایستاده که برای طرفداران بسیار هیجان انگیز است. در سری آینده، ریوز روایتگر ئاستان است. همچنین مصاحبه با رانندگان مسابقه، جنسون باتن و روبنس باریچلو، رئیس سابق فراری، لوکا دی مونتزمول، و خود راس براون به همراه افراد دیگری که بخشی از تیم ضعیف بودند، در برنامه خود به همراه دارد.

کیانو ریوز در مستند فرمول 1

Brawn: The Impossible Formula 1 Story درباره چیست؟

ریوز طرفداران را در پشت صحنه افسانه فرمول 1 با افرادی همراه خواهد کرد. که در پیست، گاراژ یا در اتاق هیئت مدیره بخشی از لحظه پیروزی بودند. و نسخه های هیجان انگیز خود را از یک سال معجزه آسا ارائه خواهند کرد. برد برای تیم کم کار و کم بودجه. طرفداران همچنین می‌توانند انتظار دسترسی انحصاری به آرشیو F1 را داشته باشند و همچنین درباره مشارکت‌ رانندگان انگلیسی F1 Button و Brawn که تیم را به پیروزی رساندند، اطلاعات بیشتری کسب کنند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فرمول 1 و عناوین مرتبط با مسابقات اخیراً طرفداران زیادی پیدا کرده اند. زیرا سونی Gran Turismo را منتشر کرد. در حالی که برد پیت، جان کرازینسکی و جری بروکهایمر دست به دست هم داده اند تا فیلم F1 بدون عنوان خود را بسازند. با این حال، رویکرد مستند دیزنی به پیروزی تاریخی تیم براون در سال 2009، آن را از بقیه متمایز می‌کند. و ریوز به عنوان میزبان عالی بازی می‌کند.

این سریال توسط سایمون هامرسون مجری برنامه توسعه و تولید شده و توسط داریل گودریچ برنده بهترین مستند ورزشی پخش در سال 2022 کارگردانی شده است. تهیه کنندگان اجرایی عبارتند از ریوز، شان دویل و نیل دانکنسون در حالی که تولید آن توسط North One انجام می شود.

Brawn: The Impossible Formula 1 Story اواخر امسال در Disney+ نمایش داده می شود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − بیست =