وینس گیلیگان خالق سریال بریکینگ بد علاقه ای به ساخت اسپین آف والت جونیور ندارد

سریال بریکینگ بد

گیلیگان سریال بریکینگ بد در مصاحبه ای جدید گفت که هیچ علاقه ای به ساخت اسپین آف با محوریت شخصیت والتر جونیور ندارد. که به دنبال راه پدر فقید خود سلطان مواد مخدر (برایان کرانستون) است. گیلیگان گفت: «احتمالاً این همان چیزی است که 10 یا 15 سال بعد کسی مطرح خواهد کرد. والتر جونیور به عنوان یک جنایتکار آلبوکرکی که در جایی که پدرش شکست خورد، جانشین خواهد شد. من می توانم تقریباً در حال حاضر تضمین کنم که هیچ علاقه ای به دیدن این اتفاق ندارم.»

او ادامه داد: “این یک ادای احترام غم انگیز برای نمایش است. فکر کردن به اینکه چه اتفاقی برای شخصیت ها می افتد بسیار سرگرم کننده است. اما به سطحی نمی رسد که در مورد آن داستان بسازیم . اما چه کسی می داند، شاید چند سال دیگر.”

Breaking Bad در سال 2013 و پس از 5 فصل به پایان رسید و گیلیگان اذعان کرد که “این اصلاً پایان خوشی برای آن شخصیت ها نیست.” اما او گفت: ” زندگی آنها ادامه دارد. من می خواهم باور کنم که اوضاع برای آنها بهتر می شود.”

گیلیگان گفت: اگرچه او دوباره با آرجی میته بازی کار خواهد کرد. اما چنین اسپین آفی “مثل جهنم افسرده کننده خواهد بود.”

سریال بریکینگ بد

پایان سریال

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در پایان سریال بریکینگ بد  والتر پس از اینکه شریک سابقش جسی (آرون پل) را از دست آدم‌های بد جک (مایکل بوون) و تاد (جسی پلمونس) نجات می‌دهد. در یک تیراندازی در یک آزمایشگاه مواد شیمیایی جان خود را از دست می‌دهد. والتر قبل از مرگش خداحافظی مناسبی با پسرش ندارد. فقط او را از دور تماشا می‌کند و وقتی 18 ساله می‌شود. یک صنوق امانات برای او می‌گذارد که می‌تواند به آن دسترسی داشته باشد.

میته در سال 2019 یک ایده را پیشنهاد داد و گفت: “والتر از دستگیر شدن فرار کرد. جسی پس از تیراندازی به والتر ملحق می شود. والتر و جسی به مدت 5 سال ناپدید می شوند و والتر جونیور هنوز با خواهرش زندگی می کند. سپس والتر جونیور تقریباً به DEA می‌پیوندد و به دنبال پدرش می‌رود. او به نوعی نقش هنک را از جایی که هنک به پایان رساند می گیرد. ایده من این است که او سعی می‌کند بیرون برود. اتفاقی که برای هنک افتاده را بیابد و دنبال جسی و والتر برود. “

منبع Ew

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =