همسر بروس ویلیس: مطمئن نیستیم که بروس از بیماری اش باخبر است یا نه

همسر بروس ویلیس

اما همینینگ همسر بروس ویلیس می گوید مطمئن نیست که بروس از وضعیت سلامتی خود آگاه است یا خیر.

روز دوشنبه همسر بروس ویلیس که از بروس 68 ساله پس از تشخیص زوال عقل گیجگاهی (FTD) در اوایل سال جاری مراقبت می کرد. در برنامه ای حضور پیدا کرد که رئیس انجمن حمایت از بیماران زوال عقل گیجگاهی (AFTD) در آنجا حضور داشت.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 در طول این گفتگوی احساسی اما درباره سلامتی بروس صحبت کرد و به یکی از مجریان شبکه تودی گفت که ممکن است بروس بداند چه اتفاقی برایش افتاده یا نداند. او گفت: “دانستن این موضوع سخت است.”

اما گفت: «چیزی که من می بینم این است که زوال عقل سخت است. برای فردی که تشخیص داده شده سخت است. برای خانواده نیز سخت است. و این برای بروس، من، یا دخترانمان تفاوتی ندارد. وقتی می گویند که این یک بیماری خانوادگی است، واقعاً اینطور است.»

همسر بروس ویلیس

بیماری FTD

دمانس فرونتوتمپورال یک اصطلاح فراگیر برای گروهی از اختلالات مغزی است که همانطور که از نامش پیداست. لوب های پیشانی و گیجگاهی مغز را تهدید می کند. این بدان معنی است که قسمت هایی از این لوب ها کوچک می شوند.

کوچک شدن این نواحی می تواند باعث مشکلات گفتاری، مشکلات عاطفی و تغییرات شخصیتی شود. علائم دیگر می تواند شامل از دست دادن مهارت های حرکتی از جمله مشکلات راه رفتن، بلع یا اسپاسم عضلانی باشد.

به نظر می رسد که این اتفاق برای بروس افتاده است. در مارس 2022 خانواده او برای اولین بار به طور علنی فاش کردند که او پس از تشخیص آفازی یک اختلال زبانی که بر توانایی فرد در برقراری ارتباط تأثیر می گذارد، از بازیگری کناره گیری می کند. اما در ماه فوریه گفتند که وضعیت او بدتر شده است و او به زوال عقل فرونتومپورال مبتلا شده است.

همسر بروس ویلیس

علائم FTD با گذشت زمان بدتر می شود. بیماران معمولاً بین 40 تا 65 سالگی علائم را مشاهده می کنند. اما می تواند افراد جوان تر را تحت تأثیر قرار دهد. این شایع ترین شکل زوال عقل برای افراد زیر 60 سال است.

اما دخترانش میبل 11 ساله و اولین 9 ساله با بروس هستند و در کنار او زندگی می کنند. این بازیگر همچنین پدر دختران رامر ویلیس 35 ساله، اسکات ویلیس 32 ساله و تالولا ویلیس 29 ساله است که با همسر سابق دمی مور 60 ساله شریک است.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =