وارنر به دنبال کیلین مورفی در نقش لرد ولدمورت برای سریال جدید هری پاتر است

کیلین مورفی در نقش لرد ولدمورت

پس از معرفی سری جدید معروف هری پاتر در پلتفرم HBO Max، گمانه زنی های زیادی در مورد اینکه چه کسی می تواند نقش شخصیت های اصلی را بازی کند وجود دارد و یکی از نام هایی که طرفداران آن را بسیار مطلوب می بینند کیلین مورفی در نقش لرد ولدمورت است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در سایت هایی مانند ردیت چندین چت وجود دارد که در آن حدس و گمان هایی دیده می شود که کدام بازیگر می تواند انتخاب شود و یکی از محبوب ترین بازیگران کیلین مورفی است. که بازی های فوق  العاده ای در فیلم هایی مانند 28 روز بعد، شوالیه تاریکی و اخیراً اوپنهایمر را انجام داده است.

آنها علاوه بر کیلین، از بازیگران انگلیسی کریستین بیل و بندیکت کامبربچ نیز نام می برند. اما کیلین مورفی در نقش لرد ولدمورت اولین نفری است که تا به حال برای انبوه طرفداران هری پاتر به این شدت قانع کننده بوده است. به گفته جی کی رولینگ این سریال بر اساس کتاب ها ساخته خواهد شد. بنابراین نوید جزئیاتی را می دهد که در فیلم ها دیده نمی شد.

کیلین مورفی در نقش لرد ولدمورت

آنها بیشترین هیجان را در مورد کیلین مورفی دارند

تا این لحظه به طور رسمی هیچ فردی از بازیگران تایید نشده است. زیرا تا کنون فقط تولید آن تایید شده است که توسط پلتفرم استریم HBO Max انجام خواهد شد. حدس زده می شود که بین سال های 2025 تا 2026 منتشر شود. بنابراین هنوز راه زیادی برای تعیین اینکه چه کسی نقش شخصیت ها را بازی می کند، باقی مانده است. در حال حاضر پیشنهاد کیلین مورفی به عنوان ارباب تاریکی بیشتر از طرف طرفداران است. اما می تواند به گوش کسانی برسد که سریال را تولید می کنند و پیشنهاد را می پذیرند. بنابراین امیدمان را از دست ندهیم که بتوانیم او را به عنوان لرد ببینیم.

به خصوص به این دلیل که کیلین شباهت زیادی به شخصیت تام ریدل قبل از تبدیل شدن به لرد ولدمورت دارد. زیرا آنها اطمینان می دهند که او برای نقش تام در سال های پس از اتمام مدرسه و جادوگری عالی خواهد بود.

منبع Culturacolectiva

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =