داکوتا جانسون در نقش مادام وب؛ اعتراف می کنم تجربه ای وحشیانه داشتم

حضور داکوتا جانسون در نقش مادام وب اسپین آف مرد عنکبوتی باعث شده که او یک فضای جدید را تجربه کند. با توجه به اینکه داکوتا بیشتر در فیلم های رمانتیک و عاشقانه و درام به ایفای نقش می پردازد فیلم های اکشن و ابرقهرمانی یک تجربه متفاوت و جدید برای او خواهد بود. بیش از یک سال تا اکران مادام وب از سونی پیکچرز در سینماها زمان باقی مانده است. داکوتا جانسون تجربه‌ای را که از ساخت این فیلم ابرقهرمانی دارد بازگو می کند.

جانسون تمام سال گذشته را مشغول فیلمبرداری اولین فیلم ابرقهرمانی خود کرده است. جایی که او آخرین فیلم مرد عنکبوتی سونی را با محوریت قهرمانی که قبلاً هرگز در صفحه نمایش بزرگ دیده نشده بود، هدایت می کند. مادام وب جدیدترین شخصیت جدیدی است که پس از کریون شکارچی در اکتبر و ال موئرتو در ژانویه 2024 فیلم انفرادی خود را اکران می کند. زیرا کاساندرا وب به دنیایی مملو از وب اسلینگر می پیوندد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 حضور داکوتا جانسون در نقش مادام وب بدون شک تجربیات و خاطرات زیادی را برای او به همراه داشته است. جانسون در طول فیلمبرداری مادام وب نسبتاً در مورد کار خود سکوت کرده است. تقریباً یک سال پیش اخبار مربوط به انتخاب او برای اولین بار در نقش ابرقهرمانی منتشر شد. با این وجود داکوتا باز هم جنجال زیادی برای اولین نقش ابرقهرمانی خود به پا نکرد و تنها یک ایموجی ساده “تار عنکبوت” را به اشتراک گذاشت.

در حال حاضر داکوتا دید جدیدی نسبت به شخصیت ابرقهرمانی خود دارد. در واقع داکوتاه کاراکتر مادام وب را که تا پیش از این دیده نشده بود زنده کرده است. و این شخصیت در دنیای مرد عنکبوتی سونی قرار گرفته است.

داکوتا جانسون در نقش مادام وب

تجربه فیلمبرداری مادام وب

داکوتا جانسون ستاره مادام وب در صحبت با Variety از تجربیات جدیدش پرده برداری کرد. او از چگونگی تجربه‌اش در فیلمبرداری اسپین‌آف سونی مرد عنکبوتی گفت.

جانسون آن را به عنوان “تجربه ای وحشیانه” توصیف کرد و اشاره کرد که برای بازی در چنین فیلم هایی هیچکس نمی تواند آمادگی کامل به دست آورد.

 او همچنین مادام وب را با Daddio مقایسه کرد. فیلمی که بلافاصله پس از کار با سونی پیکچرز در آن به ایفای نقش پرداخت و در واقع می توان گفت داکوتا در سال 2022 «انواع مختلف ژانرهای سینمایی» را تجربه کرد.

جانسون درباره مادام وب گفت: “این یک تجربه وحشی بود. چیزی بود که من فکر نمی‌کنم بتوانید برای آن آماده شوید. اما خیلی چیزها یاد گرفتم. این یک روش کاملاً متفاوت برای ساختن فیلم است. پس از مادام وب وارد مراحل ساخت فیلم Daddio شدم. می توانم بگویم سال گذشته طعم واقعی انواع فیلم ها در ژانرها مختلف سینمایی را چشیدم.”

داکوتا جانسون در نقش مادام وب

داکوتا جانسون در نقش ابرقهرمانی

در حالی که جانسون مشخص نکرد که برای کاراکتر خود در نقش مادام وب چه کاری انجام داده است. اما به نظر می رسد که او تجربه کامل فیلم ابرقهرمانی را در حالی که پروژه پرفروش دیگری را آغاز می کند، به دست آورده است.

این بازیگر با پذیرفتن مسئولیت فیلمبرداری برخی از سکانس‌های اکشن هیجان‌انگیز و در عین حال تجسم شخصیت مارول که عمدتاً در کمیک‌ها قرار داشت. این شانس را به دست آورد تا در مورد ژانر و سبک کاملاً جدیدی از فیلم‌سازی مطالب زیادی بیاموزد و تجربیات به دست آورد.

پس از اینکه تاریخ اکران چندین فیلم سونی به عقب افتاد. طرفداران باید منتظر بمانند تا اطلاعات بیشتری در مورد آنچه که داکوتا در این فیلم تجربه کرده را مشاهده نمایند.اما با نزدیک‌تر شدن این تاریخ‌ها، داکوتا جانسون در نقش مادام وب می‌تواند جزئیات بیشتری در مورد کار خود به عنوان مادام وب به اشتراک بگذارد. باید منتظر ماند و دید که سونی چه برنامه ای برای ارائه فیلم های ابرقهرمانی خود دارد.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =