سریال Elite برای فصل 7 تمدید شد

سریال Elite

پیش از پخش فصل ششم Elite حساب های رسمی رسانه های اجتماعی روز سه شنبه با یک تیزر که در پایین قرار داده شده تایید کردند که سریال برای فصل هفتم تمدید شده است. 

سریال‌های نتفلیکس به ندرت از چند فصل اول خود عبور می‌کنند. بنابراین Elite به عنوان یکی از طولانی‌ترین نمایش‌های این سرویس به سریال‌هایی مانند Orange is the New Black خواهد پیوست.

طبق اخبار تلویزیون مووی 21 نتفلیکس تمدید این سریال را تایید نکرده است. اما با توجه به اینکه کانال رسانه اجتماعی سریال بازیگران فصل هفتم Elite را تایید کرده است. تقریباً به همان اندازه رسمی است. تکان دهنده ترین قسمت اعلامیه خبر بازگشت عمر ایوسو بازیگر نقش عمر شانا در پنج فصل اول است.

هیچ جزئیاتی در مورد اینکه چه چیزی او را به دنیای این سریال بازمی گرداند فاش نشده است. اما ممکن است در فصل 6 Elite (که در 18 نوامبر اکران می شود) پاسخ هایی دریافت کنیم. علاوه بر این به نظر می رسد که ما در حال دستیابی به یک اصلاح بزرگ دیگر برای فصل ۷ Elite هستیم.

سریال Elite

بازیگران جدید

میرلا بالیک، گلب آبروسیموف، نادیا السعیدی، فرناندو لیندز، الخاندرو آلباراسین، ایوان مندز و ماریبل وردو همگی به بازیگران فصل آینده پیوستند.احتمالاً این بدان معناست که فصل 6 Elite بسیاری از بازیگران فعلی را که شامل کارلا دیاز، مارتینا کاریدی، مانو ریوس، دیگو مارتین، والنتینا زنره، آندره لامولیا، کارلوتو کوتا و آدام نورو می‌شوند، حذف خواهد کرد.

همچنین در فصل ششم چهره‌های جدید زیادی وجود خواهد داشت. اما چیزی به من می‌گوید که ممکن است در مکان کاملا جدیدی باشیم. با بازگشت عمر ممکن است به کالج یا دانشگاه برویم تا رمز و رازهایی را به دور از محدوده لاس انسیناس که محل برگزاری شش فصل اول بوده شاهد باشیم.

با نزدیک شدن به فصل ششم Elite شاید به برخی از سوالات ما پاسخ داده شود. نظر شما در مورد تمدید و بازگشت عمر ایوسو چیست؟

منبع Tvfanatic

.

تیزر اکانت Elite برای فصل هفتم:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =