تریلر سریال Agent Elvis الویس پرسلی در نقش جاسوس

تریلر سریال Agent Elvis

تریلر سریال Agent Elvis منتشر شد. Agent Elvis یک مجموعه انیمیشن بزرگسالان است. چیزی که واقعاً در تریلر وجود ندارد موسیقی است که با توجه به اینکه شخصیت اصلی سریال پادشاه راک اند رول است کمی تعجب آور است. این سریال به‌جای آواز خواندن، الویس پرسلی را در  نقش جاسوس دنبال می‌کند که توسط یک سازمان دولتی استخدام می‌شود که او را مأمور انجام مأموریت‌های جاسوسی و کشتن افراد بد می‌کند.

این سریال توسط پریسیلا پرسلی و جان ادی ساخته شده است. سریال توسط Robert Valley طراحی شده و توسط Titmouse (افسانه Vox Machina) و Sony Pictures Animation (Into the Spider-Verse) تولید شده است. نتفلیکس هنوز بقیه بازیگران سریال را اعلام نکرده است. اما مطمئناً اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چه کسی به الویس در ماموریت های جاسوسی اش کمک می کند، خواهیم شنید.

به نظر می رسد قرار است این سریال انیمیشنی مورد علاقه افراد انیمیشن دوست بشود. فیلمنامه این انیمیشن بزرگسالان توسط «مایک آرنولد» نوشته شده است که پیش از این نویسندگی سریال انیمیشنی آرچر (Archer) را نیز انجام داده بود؛ او تهیه کننده اصلی این انیمیشن نیز می باشد.

متیو مک کانهی صداپیشگی الویس پرسلی در سریال جدید نتفلیکس Agent Elvis را بر عهده خواهد داشت. این سریال قرار است در ماه مارس روی پلتفرم استریم پخش شود.

 

تریلر سریال Agent Elvis :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شش =