کاور مجله Empire برای Dune 2 منتشر شد

کاور مجله Empire برای Dune 2

کاور مجله Empire برای Dune 2 با طراحی خاص و ویژه طرفداران را به وجد آورد. شماره جدید Empire کاورهای زیبای انحصاری خود را برای این فیلم حماسی به اشتراک گذاشت.

تصاویر کاملاً جدیدی ارائه شده است. با چهره‌های آشنا و شخصیت‌های جدید که نگاهی کاملاً جدید به قسمت دوم دارد.

کاور مجله Empire برای Dune 2 شامل دو جلد زیبا است. اولین جلد برای نمایش مبارزان Dune: Part Two. شامل: پل آتریدیس با بازی تیموتی شالامه، چانی با بازی زندایا، استیلگار با بازی خاویر باردم، لیدی جسیکا با بازی ربکا فرگوسن و گارنی هالک با بازی جاش برولین هستند.

و جلد دوم توسط ستمگران اشغال شده است. Feyd-Rautha با بازی آستین باتلر، Rabban “جانور” Dave Bautista، Baron Harkonnen با بازی Stellan Skarsgård، Lady Margot با بازی Léa Seydoux، و Princess Irulan با بازی فلورنس پیو.

به‌علاوه جلد مشترک این ماه قطعه‌ای خیره‌کننده از هنر الهام‌گرفته از آراکیس است. با ماسه‌های چرخان و صف‌بندی‌های ستاره‌ای که به قلب اسرارآمیز کهکشان اسرارآمیز Dune می‌رسند. که منحصراً برای Empire توسط Nada Maktari طراحی شده است.

شماره این ماه همچنین نگاهی به ساخت آشفته اقتباس تلماسه دیوید لینچ در سال 1984 با دیدگاه انحصاری از کتاب آینده مکس اوری، دارد. تاریخ اکران Dune 2 نیز به بهار 2024 تغییر پیدا کرد. این تغییر به دلیل اعتصاب بازیگران و عدم حضور آنها برای فرش قرمز و تبلغات فیلم است.

اخبار مرتبط:

کاور مجله Empire برای Dune 2 کاور مجله Empire برای Dune 2 کاور مجله Empire برای Dune 2

منبع Empireonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 10 =