وین دیزل: سریع و خشن 12 ساخته میشود!

وین دیزل بازیگر فرنچایز سریع و خشن خبر از ساخت سریع و خشن 12 داد.

وین دیزل بازیگر فرنچایز سریع و خشن خبر از ساخت سریع و خشن 12 داد.

دیزل که در یکسال گذشته دائما در حال تبلیغ FAST X / دهمین فیلم سریع و خشن است و بارها اعلام کرده بود که فرنچایز با فیلم یازدهم به پایان میرسد. اما ظاهراً یونیورسال سعی خواهد کرد صحنه‌های مسابقه‌ای شگفت‌انگیزتری را از فرانچایز اکشن مورد علاقه‌مان به نمایش بگذارد.

دیزل در فرش قرمز FAST X. خبر از ساخت سریع و خشن 12 داد. او گفت:

“ما برنامه داشتیم یک پایان دو بخشی داشته باشیم و با قسمت یازدهم این فرنچایز را به اتمام برسانیم. قسمت 10 و 11 دو بخش به هم متصل بودند. ولی اکنون تصمیم گرفته ایم پایان سریع و خشن سه بخش شود و با یک سه گانه حماسی به پایان برسدو پس بله، قسمت دوازدهم هم ساخته خواهد شد”

سریع و خشن 12

تا اینجا، تنها چیزی که می دانیم این است که دیزل در اولین نمایش فرش قرمز Fast X که امروز، 12 می اتفاق افتاد ، در مورد این سه گانه صحبت کرده است. با این حال، از آنجایی که دیزل مرد اصلی Fast & Furious است، به حفظ طرفداران این فرنچایز کمک می کند. در مقابل و پشت دوربین، دلیل کمی برای شک به او وجود دارد. البته تا زمانی که یونیورسال اعلام رسمی نکند، باید نظرات دیزل را با کمال میل بپذیریم. با این حال، هیچ کس برای گرفتن یک فیلم سریع و خشمگین قبل از خداحافظی ناراحت نخواهد شد.

قسمت دهم یکی از پر هزینه ترین فیلم های سریع و خشن است. آلن ریچسون ،جیسون موموآ،، دنیلا ملچیور بری لارسون، بازیگران جدید فرنچایز هستند و وین دیزل، شارلیز ترون، جیسون استتهام، جان سینا، هلن میرن، ناتالی امانوئل، تایریس گیبسون، لوداکریس و ناتالی امانوئل ایفای نقش میکنند. گال گادوت که شخصیت ژیزل را بازی کرده است. در این قسمت باز می گردد.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 11 =