فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us در ونکوور انجام می شود

فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us

فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us احتمالا در ونکوور کانادا انجام خواهد شد. ونکوور به عنوان یکی از مکان های اصلی فیلمبرداری سریال HBO مورد توجه قرار گرفته است. این اقتباس تلویزیونی که بر اساس بازی ویدیویی محبوب پلی استیشن به همین نام ساخته شد که باعث تحسین منتقدان و تماشاگران شد. The Last of Us بلافاصله با پخش اولین اپیزود رکوردهای بیننده را به نام خود ثبت کرد که باعث شد HBO کمی بعد از پخش قسمت دوم سریال را برای فصل 2 تمدید کند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us در ونکوور آغاز می شود. اگرچه داستان در ایالات متحده می گذرد، اما تولید کننده تصمیم گرفته در کانادا، به ویژه در استان آلبرتا فیلمبرداری را آغاز کند. این تصمیم بیشتر به دلیل مشوق های مالیاتی، کانادا مقصد مناسبی برای بسیاری از تولیدات سینمایی و تلویزیونی است.

فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us

دلیل انتخاب مکان فصل دوم The Last of Us چیست؟

نیل دراکمن و کریگ مازن خالقان سریال The Last of Us قبلاً درباره فصل 2 صحبت کردند و اظهار داشتند که داستان آینده از منبع اصلی جدا نخواهد شد و به رویدادهای پوشش داده شده در بازی های ویدیویی کاملاً پایبند است. با توجه به اینکه فصل 1 اقتباسی مستقیم از The Last of Us 2013 از Naughty Dog بود. فصل 2 قرار است دنباله بازی پلی استیشن 4 برنده جایزه 2020یعنی The Last of Us Part II را پوشش دهد.

اگرچه The Last of Us Part II ونکوور را به عنوان یک مکان در بازی نشان نمی دهد. اما این مکان برای فیلمبرداری بسیار مناسب است. The Last of Us Part II الی را در حال سفر به سیاتل و واشنگتن نشان می دهد. الی در جستجوی گروهی است که به او حمله کرده اند. شهر در حال فروپاشی است و میان یک جنگ وحشیانه با دو گروه بازمانده روبرو می شود. از آنجایی که ونکوور معمولاً به عنوان جایگزینی برای بسیاری از شهرهای آمریکا از جمله لس آنجلس، شیکاگو و نیویورک سیتی استفاده می‌شود، چشم‌انداز جغرافیایی بسیار مناسبی برای جایگزینید سیاتل دارد.

جزئیات مربوط به زمان شروع فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us هنوز فاش نشده است. با این حال پدرو پاسکال ستاره سریال گفته که فیلمبرداری می تواند اواخر امسال آغاز شود. با توجه به اینکه فیلمبرداری فصل 1 حدود یک سال طول کشید. بلا رمزی بازیگر اظهار داشت که معتقد است فصل 2 تا اوایل سال 2025 در HBO نمایش داده نمی شود. از آنجایی که فصل 2 The Last of Us هنوز در مرحله پیش تولید است.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + یک =