تریلر سریال Foundation فصل دوم

تریلر سریال Foundation

تریلر سریال Foundation فصل دوم منتشر شد. بنیاد (انگلیسی: Foundation) یک مجموعهٔ تلویزیونی علمی تخیلی آمریکایی است که توسط دیوید اس. گویر و جاش فریدمن برای اپل تی‌وی پلاس ساخته شده‌است. این یک اقتباس آزاد از مجموعهٔ بنیاد، مجموعه‌ای از رمان‌های علمی تخیلی نوشتهٔ آیزاک آسیموف است. بنیاد در ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱ به نمایش درآمد. در اکتبر ۲۰۲۱ این سریال برای فصل دوم تمدید شد.

بازیگران جدید سریال در فصل دوم «ایزابلا لفلند»، «هولت مک‌کالنی»، «بن دنیلز»، «دیمیتری لیونیداس»، «ال ری اسمیت»، «نیمرات کور»، «کولویندر گیر» و «ریچل هوس» خواهند بود.

 

داستان سریال

در خلاصه داستان «بنیاد» آمده است که گروهی از تبعیدیان برای نجات بشر سفری آغاز و به دنبال سقوط «امپراطوری کهکشانی» تمدن را بازسازی می‌کنند. «جرد هریس» بازیگر سریال «چرنوبیل» (Chernobyl) نقش «هاری سلدون» را بازی خواهد کرد، یک ریاضی‌دان که زوال امپراطوری پیش‌بینی می‌کند و تصمیم می‌گیرد با اقداماتی رادیکال آینده را تغییر دهد. «لی پیس» نقش «برادر دی»، امپراطور کهکشان را بازی کرده است. دیگر بازیگران سریال «لیا هاروی»، «لورن بیرن»، «ترنس مان»، «آلفرد ایناک» و «لو لوبل» بوده‌اند.

فصل دوم «بنیاد» ۱۴ ژوئیه از اپل تی‌وی+ پخش خواهد شد.

تریلر سریال Foundation:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =