راسل کرو در گلادیاتور 2 حضور ندارد

راسل کرو در گلادیاتور 2

علی‌رغم گزارش‌های قبلی، راسل کرو در گلادیاتور 2 احتمالاً نقش خود یعنی ماکسیموس دسیموس مریدیوس را تکرار نخواهد کرد. و در دنباله‌ای که مدت‌ها در انتظار آن بودیم بازی نمی‌کند.

این خبر در چند روز گذشته منتشر شد و علیرغم شایعات در مورد بازگشت احتمالی راسل کرو در گلادیاتور 2 ساخته پارامونت پیکچرز به کارگردانی ریدلی اسکات شاهد حضور کرو نخواهیم بود.

هنگام حضور در برنامه صبحگاهی استرالیایی فیتزی و ویپا از کرو در مورد مشارکت او در دنباله بعدی گلادیاتور ریدلی اسکات پرسیده شد. او پاسخ داد: «به هیچ وجه. ” من تقریباً می دانم [اسکات] چگونه داستان را شکل می دهد. اما یادت می آید یک بچه جوان بود که می خواست گلادیاتور را شکست دهد؟ که منجر به سخنرانی “اسم من است” شد. حال آن بچه جوان بزرگ شده است. و او اکنون امپراتور است. من نمی دانم در آن لحظه چه اتفاقی می افتد. اما به هر صورت ایده جالبی برای ساخت قسمت دوم این دنباله خواهد بود.”

اخبار مرتبط: نقش آفرینی پل مسکال در گلادیاتور ۲ ساخته ریدلی اسکات

در حالی که به نظر می رسد راسل کرو در گلادیاتور 2 حضور ندارد. اخیراً گزارش شده است که پل مسکال ستاره Hulu’s Normal People در حال مذاکره برای ایفای نقش اصلی در فیلم گلادیاتور 2 بوده است. مسکال یکی از اولین کسانی بود که با کارگردان به گفتگو نشست. اگرچه اسکات به ملاقات با استعدادهای دیگر ادامه داد. اما خودی ها می گویند که مسکال به وضوح انتخاب اصلی اسکات پس از ملاقات فوق العاده بین این دو بود. نقش دقیق او در این فیلم هنوز تایید نشده است. اما گفته می شود که داستان لوسیوس، پسر لوسیلا (کانی نیلسن) و برادرزاده کومودوس که واکین فینیکس در فیلم اصلی نقش او را بازی کرده بود، متمرکز است.

راسل کرو در گلادیاتور 2

فیلم اصلی گلادیاتور

 گلادیاتور به کارگردانی اسکات در سال 2000 اکران شد و کرو در نقش ژنرال رومی ماکسیموس دسیموس مریدیوس بازی کرد. ماکسیموس در نهایت توسط کومودوس (فینیکس) پسر جاه طلب امپراتور اورلیوس (ریچارد هریس) مورد خیانت قرار می گیرد. کومودوس پدرش را می کشد و تاج و تخت را به دست می گیرد. ماکسیموس به بردگی تنزل می یابد. پس از تبدیل شدن به یک گلادیاتور، ماکسیموس از طریق درجاتی که برای مبارزه در میدان نبر مشخص می شود، صعود می کند تا انتقام قتل خانواده خود و امپراتور را بگیرد. در حالی که او انتقام خود را می گیرد. ماکسیموس در نهایت میمیرد و در زندگی پس از مرگ به خانواده خود می پیوندد. در این فیلم الیور رید، دجیمون هونسو، درک جاکوبی، جان شاراپنل و تامی فلاناگان نیز ایفای نقش کرده‌اند.

راسل کرو در گلادیاتور 2

گلادیاتور 2

این فیلم با الهام از کتاب دانیل پی مانیکس در سال 1958 به نام «آنهایی که در شرف مرگ هستند» با فروش 460.5 میلیون دلاری در سراسر جهان به موفقیت دست یافت. این فیلم پس از «ماموریت غیرممکن 2» ساخته تام کروز در سال 2000 به دومین فیلم پرفروش سال 2000 تبدیل شد. گلادیاتور پنج جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد برای کرو را به ارمغان آورد. در سال‌های پس از انتشار، گلادیاتور به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین حماسه‌های تاریخی تمام دوران مورد ارزیابی منتقدان قرار گرفته است.

گلادیاتور 2 نیز توسط اسکات بر اساس فیلمنامه ای توسط دیوید اسکارپا کارگردانی خواهد شد. در حالی که جزییات داستان همچنان مخفی مانده است. تهیه کننده والتر اف پارکز در سال 2019 فاش کرد که دنباله آن 25 سال پس از وقایع گلادیاتور پخش خواهد شد. این داستان هنوز توسط اسکات یا پارامونت تایید نشده است. اسکات در سال 2021 تایید کرد که فیلمنامه گلادیاتور 2 کامل شده است و فیلم در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. کارگردان در آن زمان گفت: «ما جای خوبی داریم، یک مکان خوب و منطقی برای اینکه بتوانیم داستان را ادامه دهیم.»

منبع CBR

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 3 =