تاریخ انتشار فصل 2 House of the Dragon مشخص شد

تاریخ انتشار فصل 2 House of the Dragon

تاریخ انتشار فصل 2 House of the Dragon تابستان 2024 را هدف قرار داده است. فیلمبرداری فصل 2 به پایان رسیده است و این موضوع امکان پخش سریعتر را فراهم می کند. این سریال توانست در طول اعتصاب SAG-AFTRA به تولید خود ادامه دهد. زیرا تحت قرارداد اتحادیه بریتانیا به نام Equity قرار داشت و اعتصاب بازیگران و نویسندگان تاثیری بر روند ساخت این سریال نداشت.

بنا بر گزارش ها حالا که هالیوود پس از اعتصاب نویسندگان به سر کار خود باز می گردد. تاریخ انتشار فصل 2 House of the Dragon مشخص شده است. نمایش پیش درآمد «بازی تاج و تخت» که در تابستان 2022 به نمایش درآمد. جنگ ویرانگر جانشینی معروف به رقص اژدها را روایت می کند. پنج روز پس از اینکه اولین نمایش آن موفق شد. HBO سریال را برای فصل دوم تمدید کرد. که فیلمبرداری آن در بهار گذشته قبل از اعتصاب WGA آغاز شد و در طول اعتصاب SAG-AFTRA ادامه یافت زیرا تولید تحت قرارداد اتحادیه بریتانیا است.

تاریخ انتشار فصل 2 House of the Dragon

اکنون که اعتصاب نویسندگان به پایان رسیده است و هالیوود در حال بازگشت به کار است. گزارشی جدید یک پنجره هدف برای تاریخ انتشار فصل 2 House of the Dragon را نشان می دهد. طبق گزارش ها فصل دوم این سریال انتشار در تابستان 2024 را هدف قرار می دهد. در حالی که انتظار می رود فصل 3 House of the Dragon نیز تمدید شود. این گزارش همچنین نشان می دهد که فیلمبرداری فصل دوم House of the Dragon به پایان رسیده است.

تاریخ انتشار فصل 2 House of the Dragon

چرا تاریخ انتشار فصل 2 The House of the Dragon خیلی زود است؟

دلیل اینکه تاریخ انتشار فصل 2 خاندان اژدها خیلی زودتر از زمان اعلام شده خواهد بود. این است که فیلمبرداری از قبل انجام شده بود و هفته گذشته به پایان رسیده است. دیگر نمایش‌های HBO مانند The Last of Us، Euphoria، و The White Lotus نیز اکنون که اعتصاب نویسندگان به پایان رسیده است در اولویت قرار خواهند گرفت. اگرچه آنها باید منتظر باشند تا اعتصاب SAG-AFTRA به پایان برسد و مشکلات بازیگران حل و فصل شود. تا در نهایت بتوانند فیلمبرداری را شروع کنند. به این دلیل به احتمال زیاد فصل های جدید این نمایش ها تا اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025 منتشر نخواهد شد.

دلیل اینکه فصل 2 خاندان اژدها توانست فیلمبرداری را در طول اعتصاب SAG-AFTRA ادامه دهد این است که تولید تحت یک قرارداد اتحادیه متفاوت است. بازیگران House of the Dragon تقریباً به طور کامل از بازیگران بریتانیایی تشکیل شده است که تحت اتحادیه ای به نام Equity کار می کنند. در حالی که بسیاری از اعضای آن از اعتصاب SAG-AFTRA با روش‌های قانونی حمایت می‌کنند. اما به دلیل قوانین سخت‌گیرانه کار بریتانیا، آنها از نظر قانونی مجاز به اعتصاب همبستگی نیستند.

تاریخ انتشار فصل 2 House of the Dragon

تکمیل فیلمنامه

فصل 2 House of the Dragon به دلیل حملات دوگانه، به سختی از هرگونه تاخیر جلوگیری کرده است. فیلمنامه‌ها قبل از اعتصاب WGA تکمیل شده بودند و تولید آن در بریتانیا تحت تأثیر اعتصاب SAG-AFTRA قرار نگرفت. فصل دوم House of the Dragon در حالی که بخش اعظم هالیوود تعطیل شده بود، توانست طبق معمول کار خود را انجام دهد. بنابراین اولین نمایش تابستانی 2024 همان چیزی است که در تمام مدت برای سریال پرهزینه HBO انتظار می رفت.

تقریبا تمام طرفداران به شدت منتظر انتشار فصل دوم هستند تا ببینند نتیجه جنگ خونین دو فرزند از جناح سبز و سیاه چه خواهد شد. همچنین رینیرا برای انتقام فرزند خود چگونه جنگ را ادامه خواهد داد. و در نهایت چیزی که از همه مهمتر است این است که رینیرا به عنوان ملکه بر تخت سلطنت می نشید یا خیر همچنان برادر ناتنی او به عنوان پادشاه بر تخت سلطنت تکیه زده است.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 5 =