هیو جکمن پس از جدایی از همسرش در حال نوشتن کتاب خاطرات است

هیو جکمن پس از جدایی از همسرش

هیو جکمن پس از جدایی از همسرش قرار است یک کتاب درباره خاطرات خود بنویسد. که در حال حاضر مشغول نوشتن آن است. بازیگر ولورین در حال حاضر در مراحل اولیه نوشتن یک زندگی نامه است که قرار است افشاگری های زیادی در مورد تمام جنبه های زندگی از جمله طلاقش را به نمایش بگذارد.

یکی از منابع داخلی گفته است: « هیو جکمن پس از جدایی از همسرش اکنون [این کتاب] را برای نوشتن انتخاب می‌کند، زیرا در نهایت با خودش [و] جدایی که رخ داده صادق است.» هیو و همسرش پس از 27 سال از یکدیگر جدا شدند.

هیو و دبورا لی در بیانیه مشترکی به مردم پس از جدایی خود گفتند: “خانواده ما همیشه بالاترین اولویت ما بوده و خواهد بود. ما این فصل را با قدردانی، عشق و مهربانی را به پایان رساندیم. ما از درک شما و احترام به حریم خصوصی بسیار سپاسگزاریم.”

هیو جکمن پس از جدایی از همسرش

خبر جدایی

زوج استرالیایی هیو 54 ساله و دبورا لی 67 ساله دو فرزند دارند. اسکار 23 ساله و آوا 18 ساله.

خبر جدایی این زوج شوک بزرگی برای طرفداران آنها بود. به خصوص پس از اینکه هیو در آوریل گذشته پیامی محبت آمیز برای همسرش در اینستاگرام به مناسبت سالگرد آنها منتشر کرد. او در پست خود گفت: “دوستت دارم دب. امروز بیست و هفتمین سالگرد ازدواجمان است. 27 سال! من تو را خیلی دوست دارم.” “وی ادامه داد: ما با هم یک خانواده زیبا ایجاد کرده ایم و زندگی، خنده، روحیه، سخاوت، شوخ طبعی، گستاخی، شجاعت و وفاداری شما هدیه ای باورنکردنی برای من است. من شما را با تمام وجود دوست دارم.”

هیو پس از به اشتراک گذاشتن یک داستان عاشقانه سه دهه با دبورا لی، ظاهرا امیدوار است در آینده نزدیک دوباره عشق پیدا کند و این یکی از “بزرگترین اولویت های” او است.

یک منبع ادعا کرد: «همه انتظار دارند هیو نسبتاً سریع دوباره ازدواج کند. او بسیار مهربان است و احتمالاً عاشق اولین دختری می شود که می بیند. صف طولانی از خانم ها در اطراف بلوک صف کشیده اند تا با او قرار بگذارند.”

منبع Mirror

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 4 =