دومین تریلر فیلم Insidious: The Red Door با هنرنمایی پاتریک ویلسون

دومین تریلر فیلم Insidious: The Red Door

دومین تریلر فیلم Insidious: The Red Door منتشر شد. توطئه‌آمیز: درِ قرمز ( Insidious: The Red Door) یک فیلم فراطبیعی ترسناک آمریکایی به کارگردانی پاتریک ویلسون در نخستین کارگردانی خود با فیلمنامه‌ای از اسکات تیمز از داستانی اثر لی ونل، خالق این مجموعه است. این فیلم دنباله مستقیم توطئه‌آمیز (۲۰۱۰) و توطئه‌آمیز: قسمت ۲ (۲۰۱۳) است و به عنوان پنجمین قسمت از مجموعه‌فیلم توطئه‌آمیز و همچنین پنجمین قسمت از نظر زمانی عمل می‌کند. ویلسون، تای سیمپکینز و رز بیرن نقش‌های خود را از این مجموعه‌فیلم تکرار می‌کنند و پیتر داگر، سینکلر دانیل و هیام عباس در نقش‌های مکمل به بازیگران می‌پیوندند.

بازیگران اصلی مجموعه ترسناک در فیلم Insidious: The Red Door به کارگردانی و بازی پاتریک ویلسون بازگشته اند. اسرار خانواده زمانی که لمبرت ها یک بار دیگر به The Further برمی گردند و با شیاطین گذشته و همچنین وحشت های کاملاً جدید روبرو می شوند، فاش می شود.

در این فیلم، “جاش (پاتریک ویلسون) و یک دالتون دانشگاهی (تای سیمپکینز) برای اینکه شیاطین خود را یکبار برای همیشه آرام کنند، باید بیش از هر زمان دیگری وارد The Further شوند.”

اخبار مرتبط: تریلر فیلم 5 Insidious

 

داستان فیلم

ده سال پس از پایان دو فیلم اول قبلی، جاش لمبرت (پاتریک ویلسون) به سمت شرق می‌رود تا پسرش دالتون (تای سیمپکینز) را به دانشگاهی بی‌نظیر بفرستد. با این حال، رؤیای کالج‌رفتن دالتون زمانی به یک کابوس تبدیل می‌شود که شیاطین سرکوب‌شدهٔ گذشتهٔ او به‌طور ناگهانی برمی‌گردند و هر دو را تحت تعقیب قرار می‌دهند.

این فیلم در تاریخ ۷ ژوئیه ۲۰۲۳ توسط گروه سینمایی سونی پیکچرز اکران خواهد شد.

آخرین تریلر فیلم Insidious: The Red Door

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + پانزده =