تریلر جدید فصل دوم Invincible

تریلر جدید فصل دوم انیمیشن Invincible منتشر شد. شکست‌ناپذیر (انگلیسی: lnvincible) یک مجموعه پویانمایی بزرگسالان آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی است که بر اساس مجموعه کمیک‌های شکست‌ناپذیر اثر رابرت کرکمن، کوری واکر، و رایان اوتلی از شرکت ایمیج کامیکس ساخته شده‌است. این سریال، داستان مارک گریسون، یک نوجوان ۱۷ ساله و تبدیل شدن او به یک ابرقهرمان تحت نظارت پدرش آمنی-من، قدرتمندترین ابرقهرمان روی کره زمین را دنبال می‌کند. استیون ین، ساندرا اوه و جی کی سیمونز در نقش خانواده گریسون حضور دارند و بقیه بازیگران نقش شخصیت‌ها را به صورت دوره‌ای ایفا می‌کنند.

در حالی که اطلاعات زیادی در مورد فصل 2 در دست نیست. ماجراهای مارک مطمئناً ادامه خواهد داشت. زیرا او بین وظایف ابرقهرمانی و زندگی شخصی خود قرار دارد. با توجه به اینکه پنل کامیک-کان این مجموعه در سن دیگو همچنان در بحبوحه اعتصاب WGA و اعتصاب بازیگران هالیوود برگزار می شود. طرفداران به زودی جزئیات بیشتری در مورد تاریخ انتشار و طرح داستان خواهند داشت.

رابرت کرکمن خالق این سریال هیجان خود را درباره فصل بعد به اشتراک گذاشت و فاش کرد که نمی‌تواند منتظر تماشای آن باشد. او همچنین به تماشاگران اطمینان داد که فاصله طولانی بین فصل‌ها وجود ندارد.

در سریال شکست ناپذیر استیون یون در نقش مارک گریسون، جی.کی. سیمونز در نقش Omni-Man، ساندرا اوه در نقش دبی گریسون، زازی بیتز در نقش امبر بنت، گری گریفین در نقش Shrinking Rae و Monster Girl، کوین مایکل ریچاردسون در نقش دوقلوهای Mauler، والتون گوگین در نقش سیسیل استدمن، گیلیان جیکوبز در نقش اتم ایو، زاخاری ژابوتن سئول در نقش اتم ایو و زاخاری ژاپلوت اس‌پلوکس و روگن در نقش آلن بیگانه حضور دارد.

اخبار مرتبط: تریلر سریال انیمیشنی Invincible

.

داستان انیمیشن

مارک گریسون یک نوجوان است که قدرت‌های ابرقهرمانی خودرا از پدرش، آمنی-من به ارث برده‌است که بزرگ‌ترین قهرمان زمین است. او اندکی پس از تولد هفده سالگی خود شروع به توسعهٔ قدرت‌های ابرقهرمانی خود زیر نظر پدرش می‌کند.

تریلر جدید فصل دوم Invincible :

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + پنج =