بازتوانی جرمی رنر پس از تصادف با ماشین برف روبی

بازتوانی جرمی رنر

به نظر می رسد روند بهبودی و بازتوانی جرمی رنر پس از تصادف و حادثه برف روب در ژانویه در حال پیشرفت است. زیرا این بازیگر برای اولین بار در رسانه های اجتماعی در حال راه رفتن دیده می شود.

ستاره “Hawkeye” ویدئویی را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن با کمک تردمیل ضد جاذبه راه می رود. رنر در این ویدئو تأیید می‌کند که تمام «حرکات پیاده‌روی» را خودش انجام می‌دهد و تردمیل ضد جاذبه درصدی از وزن بدن او را در حالی که پاهایش به آرامی بهبود می‌یابند، برداشته است.

این بازیگر در توضیح این پست نوشت: اکنون وقت آن است که بدن من استراحت کند و از اراده خود کمک بگیرد.

اخبار مرتبط: شرایط بحرانی جرمی پس از حادثه برف روبی

.

بازتوانی جرمی رنر

مصدومیت رنر

رنر در اوایل ژانویه به دلیل ترومای قفسه سینه و جراحات ارتوپدی در بیمارستان بستری شد. پس از اینکه یک برف روب بزرگ که حداقل 14330 پوند وزن داشت، او را زیر گرفت. این بازیگر در تلاش بود تا به یک نفر کمک کند تا از برف نزدیک خانه خود در دریاچه تاهو خارج شود که برف روب او را له کرد. رنر بعدا فاش کرد که در این تصادف بیش از 30 استخوان شکسته است و در اینستاگرام نوشت: «این 30 استخوان شکسته ترمیم می‌شوند. قوی‌تر می‌شوند. درست مانند عشق و پیوند با خانواده و دوستان.»

در پایان ماه فوریه، رنر برای اولین بار ویدئویی از خود در فیزیوتراپی منتشر کرد. این بازیگر در حال فیزیوتراپی پای خود با استفاده از آن برای رکاب زدن با کمک ابزاری شبیه میله دیده شد.

دیزنی در اوایل این ماه اعلام کرد که نمایش جدید بازسازی خودروی رنر “Rennervations” از ماه آینده شروع به پخش خواهد کرد. در این سریال رنر به سراسر جهان سفر می کند تا وسایل نقلیه را از کار بیاندازد و آنها را برای استفاده های جدید بازسازی کند.

هر چهار قسمت از “Rennervations” به طور انحصاری در دیزنی + در 12 آوریل پخش می شود.

در ادامه می توانید ویدیو بازتوانی جرمی رنر و حرکت بر روی تردمیل ضد جاذبه را مشاهده نمایید:

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شش =