جو جوناس؛ برای بازی در نقش “مرد عنکبوتی” تست دادم

جو جوناس

جو جوناس 33 ساله در فیلم جنگی جدید Devotion ایفای نقش می کند و در طول یک قسمت جدید از پادکست Just for Variety فاش کرد که برای نقش اصلی در مرد عنکبوتی شگفت انگیز در سال 2012 به کارگردانی مارک وب تست بازیگری داده بود.

این نقش در نهایت به اندرو گارفیلد رسید که در سال 2014 با اما استون همبازی شد. (گارفیلد 39 ساله، سال گذشته به همراه بازیگر قبلی مرد عنکبوتی یعنی توبی مگوایر نقش خود را در فیلم مرد عنکبوتی تام هالند بازی کرد.)

جوناس در مورد انتخاب نشدن پس از تست بازیگری گفت: ” به یاد دارم سال‌ها پیش برای بازی در نقش مرد عنکبوتی تست داده بودم و بسیار هیجان‌زده بودم و سالی بود که اندرو گارفیلد این نقش را بازی کرد. بدون شک او فرد مناسبی برای این نقش بود.”

او افزود: “اما به یاد دارم که در آن زمان این موضوع برای من یک اتفاق بسیار بزرگ بود. من عاشق پروسه تست دادن و نشان دادن خودم و اثبات خودم هستم.”

بنابر اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 وقتی از جوناس پرسیده شد که آیا او تا به حال لباس مرد عنکبوتی را در طول مراحل تست بازیگری به تن کرده است یا خیر، گفت: “نه، تا به حال این لباس را نپوشیدم.”

جوناس بیشتر در سال 2010 از این سوال طفره رفت. زمانی که اخبار ام تی وی روی فرش قرمز از او پرسید که آیا علاقه ای به بازی در مرد عنکبوتی دارد. دلیل طفره رفتن جوناس این بود که در آن زمان انتخاب بازیگران در حال انجام بود.

جو جوناس

بازی در فیلم Devotion

آلوم کمپ راک همچنین به ورایتی گفت که همسرش سوفی ترنر بازیگر نقش مردان ایکس و بازی تاج و تخت او را برای تست بازیگری ضبط شده‌اش برای Devotion که جاناتان میجرز و گلن پاول نیز در آن بازی می‌کنند، هدایت کرد.

جو جوناس گفت: “همه گیری کرونا به من خیلی کمک کرد تا بتوانم تمرین بیشتری برای بازیگری داشته باشیم. من عاشق بازیگری هستم و این چیزی است که همیشه می خواستم دوباره به آن بازگردم. با کارگردان J.D. [دیلارد] ملاقات کردم. ما درباره پروژه صحبت کردیم و از آنجا کار شروع شد.”

او افزود: “وقتی همسری مانند سوفی ترنر دارید که بازیگر خارق العاده ای است. باید بهترین بازی خود را انجام دهید. او سرسخت ترین منتقد من است. اون بهترین مربی بازیگری است که می تواند من را در این زمینه راهنمایی کند. باید از او تشکر کنم.”

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 9 =